Товаров в корзине:
--
на сумму:
0
грн
Товаров в сравнении:
--
Вход / Регистрация
МАГАЗИН  Пн-Пт: 10-19 год.
032 242 25 72
067 424 32 36
063 459 37 44
050 833 43 83
СЕРВИС Пн-Пт
032 260 14 53
096 270 02 53
Фототехника Оптика
Видеотехника
Студийное оборудование
Компьютерная техника
Мобильные телефоны и смартфоны
Оргтехника
Телевизоры и аксессуары
Комиссионный отдел
Пленочная фототехника

Базові схеми освітлення для студійної зйомки

Порядок встановлення студійного світла


Кожен фотограф знає, що світло – це головний інструмент при створенні студійного портрета. Тому пропонуємо Вам ознайомитись з простою класифікацією студійних схем освітлення, які допоможуть Вам робити хороші знімки.


Перш за все необхідно встановити фонове світло і після нього – контрове. Така послідовність дозволить Вам побачити ефект, створений цими джерелами світла. Наступним кроком буде встановлення заповнюючого, а потім малюючого – ключового світла. 

Також важливо знати, який ефект дає те чи інше джерело світла, для цього по черзі вмикайте і вимикайте джерела світла і Ви обов’язково отримаєте бажаний результат.


Існує декілька варіантів освітлення обличчя моделі: широке світло і коротке світло (фронтальне, бокове та інші його варіанти).


Широке світло – це повне освітлення сторони обличчя поверненої до камери. Розглянемо найпоширеніші схеми широкого світла.

3_4 широке світло


Освітлення в три четверті: універсально розташоване малююче світло для офіційної фотографії. Джерело світла встановлене біля камери, щоб освітлювати повернену до камери сторону обличчя. Тінь мінімальна. Цей тип освітлення найкраще підходить для зйомки нормальних і вузьких обличчь.


Парамаунт (гламурне світло)Paramount (гламурне світло). Цей тип освітлення називають на честь студії Paramount, він також відомий як метелик та голлівудське освітлення. М'яке світло спрямоване безпосередньо на обличчя моделі та дозволяє максимально ідеалізувати її шкіру. Малююче світло розміщене праворуч вище рівня очей, заповнююче світло на тому ж місці, але – нижче малюючого. Додатково можна використовувати відбивач світла зі сторони моделі. Таким чином формується симетрична тінь від носа, яка повинна бути меншою половини довжини уст.

Петля (варіант Paramount)

Петля (підвид схеми Paramount). Ця схема дозволяє сформувати гарну тінь на щоці моделі, яка повернена найближче до малюючого світла. Ключове світло має бути нижче ніж при використанні в схемі Paramount і розташоване ближче до фону. Заповнююче світло розміщується на одному рівні з камерою, вище за малююче світло і розташоване навпроти. Освітлення за схемою Петля дозволяє розширити обличчя і підходить для роботи з вузькими обличчями і рум'яною шкірою. Петля від області носа не повинна торкатись затіненої області сторони обличчя. Це найцікавіша світлова схема, вона дозволяє створити цікавий тривимірний ефект обличчя і тіла моделі.


Коротке світло – це повне освітлення відверненої від камери сторони обличчя та часткове (вузьке) освітлення сторони обличчя, направленої в камеру. Такі схеми використовуються для фотографування широких обличчь. Схема дуже цікава і драматична, оскільки глядач бачить більше тіней. Крім того, таке освітлення дещо загострює риси обличчя. Розглянемо найпоширеніші варіанти короткого світла.

Рембрандтівське світло (45 градусів)
Рембрандтівське освітлення (45-градусне освітлення). Драматичний, «чоловічий», настрій світла. Дуже цікава схема освітлення де джерело малюючого світла знаходиться на рівні щоки. Це не яскраве світло. На тіньовій стороні обличчя утворюється типовий світловий трикутник.

Розділене світло (ефект свічки)
Розділене світло. Цей тип освітлення створює ефект, схожий до запаленої свічки: лише одна частина обличчя освітлена. Малююче світло розміщене на рівні носа. Заповнююче світло може бути піднятим або зміщеним ближче до камери. Це дуже ефективно для звуження обличчя, носа, та приховування дефектів обличчя.

Профільне світло
Профільне світло. Освітлення профілю/контуру моделі. Малююче світло (при зйомці профілю моделі) розміщене позаду об'єкта (людина дивиться на відбивач чи на джерело малюючого світла. Використовуючи малююче світло для підсвітки зачіски, піднімайте джерело світла для досягнення потрібного ефекту.

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Смеется Улыбается Грустный В шоке Самоуверенный Стесняется Танцует Счастлив Под столом В замешательстве Загадочный Злой Показывает язык Умничает Запутался Соглашается Радостный Сожалеет Нет Нет Бьется об стенку Скептический
Canon EF 50mm f 1.8 STM

3 150 грн
В наличии
Canon EF 24-105mm f 4L IS USM

15 490 грн
В наличии
Huawei Y6 II Black

4 240 грн
В наличии
Canon Speedlite 430EX III RT

8 200 грн
В наличии
Canon EOS 6D Body WG 1

34 900 грн
В наличии
Lexar 128GB microSDXC C10 UHS-I R95MB/s 4K + SD

1 449 грн
В наличии
Новости Все новости
Условия пользования сайтом Условия гарантии Сотрудничество Помощь
2005-2017 © "ЦИФРОВИЧОК" ™ Интернет-магазин "Цифровичок" предлагает самые низкие цены на цифровые фотоаппараты, зеркальные фотоаппараты, объективы, видеокамеры, вспышки, штативы, фильтры, сумки, чехлы, софтбоксы, фоторамки, карты памяти, отражатели, синхронизаторы, а также другую фото и видеотехнику и аксессуары к ним. Также мы реализуем телескопы, бинокли, ноутбуки, нетбуки, электронные книги, игровые приставки, и прочую технику для дома и офиса. У нас вы сможете приобрести только качественную цифровую фототехнику: купить фотоаппараты Canon, купить фотоаппараты Nikon, Sony, Pentax, Olympus, Fujifilm, Kodak, Leica, Samsung, Panasonic и других известных брендов. Широко представлена линейка объективов: объективы Canon, объективы Nikkor, Tamron, Carl Zeiss, Samyang и многие другие. Все аксессуары, которые только могут потребоваться профессиональному фотографу: вспышки Canon, вспышки Nikon, Metz, Sunpak, Nissin, штативы Arsenal, Manfrotto, Velbon, Falcon, Slik, Benro, Vanguard, студийное оборудование, бленды, аккумуляторы для фотоаппаратов, светофильтры Marumi, Hoya, Arsenal, Cokin, сумки для фотоаппаратов Lowepro, Lagoda, Case Logic, Vanguard, Acropolis, Riva, карты памяти Compact Flash (CF), Secure Digital (SD), Memory Stick (MS), xD Picture и многое другое. В Цифровичке можно купить фотоаппарат недорого и быстро.
Создание Интернет-магазина PHPShop. Все права защищены © 2003-2017.