Товаров в корзине:
--
на сумму:
0
грн
Товаров в сравнении:
--
Вход / Регистрация
МАГАЗИН  Пн-Пт: 10-19 год.
032 242 25 72
067 424 32 36
063 459 37 44
050 833 43 83
СЕРВИС Пн-Пт
032 260 14 53
096 270 02 53
Фототехника Оптика
Видеотехника
Студийное оборудование
Компьютерная техника
Мобильные телефоны и смартфоны
Оргтехника
Телевизоры и аксессуары
Комиссионный отдел
Пленочная фототехника

Перше знайомство з другим флагманом компанії Fujifilm - новим системником X-T2

Fujifilim X-T2 logo cyfrovychok
За даними компанії Fujifilm, на сьогоднішній день вже близько 30% професійних фотографів перейшли на системні камери, а процес переходу решти користувачів набирає обертів.

Особливості нової моделі:
 • X-T2 отримав найсучасніший графічний процесор від компанії Fujifilm X-Processor Pro, який дозволяє записувати відео в форматі 4K. Крім того, процесор підтримує швидкість передавання потоку відео до 100 Мбіт/с.
 • Найсучасніша 24-мегапіксельна матриця X-Trans CMOS III від компанії Fujifilm дозволяє позбавитись від муару без оптичного низькочастотного фільтра.
 • Електронний видошукач OLED 2 360 000 точок зі 100% захопленням кадру та підтримкою частоти оновлення до 100 Гц.
 • TFT RGBW-екран з діагоналлю 3 дюйми, який повертається вгору, вниз та вбік.
 • Два слоти для карт пам’яті SD UHS II (сьогодні навіть в найкращих системниках, зазвичай, UHS II підтримує лише один слот).
 • Автофокус X-T2 став значно потужнішим за АФ X-T1, і за кількістю точок фокусування, і за перекриттям кадру, і за складністю алгоритмів.
 • Швидкість серійної зйомки з батарейним блоком складає 11 кадрів за секунду – при використанні механічного затвору (без батарейного блоку - 8 кадрів за секунду).
Fujifilm X-T2 Front cyfrovychok

Безумовно, ергономіка Fujifilm X-T2 стала більш зручною, ніж у попередника X-T1. Виробник об’єднав у новій камері всі свої фірмові елементи управління та рішення до яких вже звикли користувачі Fujifilm. Крім того, під дисками з’явились перемикачі, схожі до тих, які використовує Nikon. Головною особливістю новинки є батарейний блок, який не просто підвищує запас енергії, але й покращує функціональні можливості камери.

Сама камера виглядає досить солідно, але з батарейним блоком вона стає ще соліднішою і зручнішою для зйомки. Окрім двох додаткових акумуляторів, батарейний блок дублює найважливіші елементи керування, а саме: кнопку спуску, важіль блокування, функціональну кнопку, кнопку швидкого виклику меню і передній диск управління. Крім того, він має власне колесо управління, кнопки AF-L і AE-L, і 8-позиційний джойстик. Ще однією особливістю батарейного блоку є кнопка «Normal – Boost». В режимі Boost підвищується швидкість серійної зйомки, частота оновлення екрану видошукача і покращуються інші параметри.


Fujifiom X-T2 top cyfrovychok

На задній панелі камери Ви не побачите нічого незвичного: декілька функціональних кнопок, виклик швидкого меню (Q), 8-позиційний джойстик і 5-кнопкову навігаційну панель. На передній панелі розміщений перемикач типу фокусування (покадрове – безперервне – ручне) і синхроконтакт для підключення зовнішнього спалаху. Екран традиційно повертається вгору і вниз, а також може повертатись вбік для зйомки вертикальних кадрів. За словами виробника, цей механізм так само зручно використовувати, як і поворотний, але він має більший ресурс.

На верхній панелі розміщені три диски для управління ISO, витримками і експокорекцією. Диски зміни ISO і витримки мають спеціальну кнопку в центрі для фіксації положення. Під диском витримки знаходиться перемикач  експозаміру , а під диском ISO – перемикач режимів зйомки (відео, брекетинг, серійна зйомка, покадрова зйомка, мультиекспозиція, накладання фільтрів, панорама). Видошукач обладнаний великою накладкою і дозволяє здійснювати діоптрійну корекцію до 4 діоптрій.


Fujifilm X-T2 battery block cyfrovychok
Батарейний блок має два слоти для стандартних акумуляторів – NP-W126 або NP-W126S (покращена модифікація NP-W126), які можна підзаряджати, використовуючи адаптер живлення. Акумулятори можна замінити не вимикаючи камери. Першим використовується акумулятор ближчий до замка (його можна замінити, висунувши акумуляторний блок наполовину).


Ми вже переконались, що Fujifilm X-T2 – це не покращена модель X-T1, а швидше, камера іншого, більш високого класу. Це видно навіть по зовнішньому вигляду камери. Давайте розглянемо детальніше нові можливості X-T2, яких немає в попередників, і які навіть в X-Pro2 з’являться лише після оновлення прошивки.
Fujifilm X-T2 Autofocus Cyforvychok
В камері з’явилась можливість налаштовувати чутливість трекінгу – параметр, який визначає, скільки камера буде «думати», преш ніж перемикатись на новий об’єкт в кадрі. Наприклад, якщо Ви знімаєте літак і не хочете перемикатись на інші об’єкти, чутливість встановлюється ближче до краю «Locked On». І навпаки, якщо в кадрі може відбутись цікава зміна, чутливість встановлюється швидшою («Quick»).

Другий параметр слідкуючого автофокусу – чутливість до змін швидкості. Нульова чутливість – для слідкування за рухомими об’єктами зі сталою швидкістю (Steady). Висока чутливість – для об’єктів, які прискорюються або уповільнюються. Прикладом рухомого об’єкта з незмінною швидкістю може бути слон. Рухомий об’єкт зі змінною швидкістю – баскетболіст.

Зона перемикання автофокусу може приймати одне з трьох значень: Центр, Авто, Фронт.  «Центр» використовується для того, щоб камера вела об’єкт у центрі кадру. «Авто» змушує камеру вести захоплений об’єкт незалежно від його розміщення в кадрі. «Фронт» перемикається на найближчий до камери об’єкт.

Fujifilm X-T2 Autofocus Tracking cyfrovychokКомбінація трьох параметрів утворює п’ять профілів роботи автофокусу:
 • Профіль1 – для різних завдань – веде стабільні об’єкти (з прогнозованою траєкторією руху), середньою швидкістю перемикання на інший об’єкт і параметром «Авто».
 • Профіль2 – для відносно стабільних об’єктів у центрі кадру, перемикання автофокусу на інший об’єкт небажане. Приклади: біг тварин, рух поїзда. 
 • Профіль3 – ведення об’єктів, які прискорюються або уповільнюються. Приклади: автоперегони, баскетбол. 
 • Профіль4 – ведення об’єктів, які раптово з’являються в кадрі. Приклади: птахи, екстремальний спорт. 
 • Профіль5 – ведення об’єктів з непередбачуваною траєкторією. Приклади: теніс, футбол. Шостий профіль може самостійно створити користувач, відповідно до своїх завдань і досвіду зйомки.

Fujifilm X-T2 matrix cyfrovychokЯк бачите, налаштування слідкуючого автофокусу в Fujifilm X-T2 знаходяться якщо не на професійному рівні, то на рівні хорошої дзеркалки типу Canon EOS 7D Mark II. У попередніх моделей Fujifilm таких налаштувань не було і те, що вони з’явились в X-T2 має декілька причин:
 • Системні камери все частіше «заявляють», що вони готові до професійної фотозйомки, тому доводиться нарощувати їх можливості.
 • Хороший слідкуючий автофокус необхідний для якісної відеозйомки. Раніше Fujifilm витрачали більше ресурсів на розвиток фотографії, а параметри відеозйомки покращували за можливістю. Зараз компанія є одним з лідируючих виробників системних фотокамер і не може ігнорувати вимоги користувачів до якості відео.
 • Фазовий автофокус матриці X-Trans CMOS III отримав достатньо потужності, щоб виконувати такі складні завдання, як швидке ведення об’єкта в кадрі без збоїв.

Розглядаючи інші можливості новинки, варто наголосити, що Fujifilm X-T2 може працювати в форсуючому режимі Boost, який використовує енергію відразу трьох акумуляторів і покращує параметри зйомки. Зрозуміло, що в режимі Boost камера споживає більше енергії і швидше нагрівається, але режим форсування дозволяє: пришвидшити серійну зйомку, зменшити інтервал між кадрами, зменшити затримку спуску затвору, зменшити час затемнення електронного видошукача, збільшити тривалість запису відео в форматі 4К до 30 хвилин.

Fujifilm X-T2 display CyfrovychokПри використанні карти пам'яті UHS II камера може зробити до 73 знімків у форматі JPEG і до 30 кадрів RAW зі швидкістю до 11 fps за одну серію. Зі швидкістю 5 fps камера може працювати в серійному режимі до повного заповнення карт пам’яті.

Основні параметри OLED-видошукача: збільшення 0.77х, 2.36 Мп, низький муар, низький рівень спотворення кольору (в Boost-режимі), хороша якість зображення при поганому освітленні. В режимі Boost оновлення екрану видошукача відбувається з частотою 100 Гц. Максимальна яскравість видошукача в два рази вища, ніж у Fujifilm X-T1. Так само, як і в попередній моделі, видошукач може працювати в двох режимах – повний екран і збільшений фрагмент.

Особливості відеозйомки. Кольорові профілі (плівки) можуть накладатись на відео в процесі зйомки. Записуючи відео Fujifilm X-T2 захоплює в кадр більше пікселів, ніж потрібно для Full-HD або . В процесі зйомки великий кадр стискається до необхідного розміру і, таким чином, покращує деталізацію. Одна з функцій відеозйомки – F-Log. Вона регулює «гамму» на рівні матриці і забезпечує кращу якість відео, ніж при регулюванні «гамми» у відеоредакторі після зйомки.Отже, після першого знайомства з X-T2, варто відзначити:
 • Вдалий дизайн.
 • Оригінальну конструкцію екрану, який повертається в трьох напрямках. 
 • Високі показники чутливості, захисту і швидкодії для своєї цінової категорії. 
 • Потужний слідкуючий автофокус з багатими можливостями налаштування. 
 • Батарейний блок, який дозволяє працювати з камерою в Boost-режимі з підвищеною продуктивністю.
Купити Fujifilm X-T2 в Україні можна буде вже наприкінці цього року. Модель буде представлена в двох варіантах комплектації: тіло за ціною близько 39600 грн та кіт з об’єктивом XF 18-55mm F/2.8-4 R LM OIS, який коштуватиме близько 47000 грн.

Fujifilm X-T2 cyfrovychokFujifilm X-T2 cyfrovychok
Fujifilm X-T2 cyfrovychokFujifilm X-T2 cyfrovychok

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Смеется Улыбается Грустный В шоке Самоуверенный Стесняется Танцует Счастлив Под столом В замешательстве Загадочный Злой Показывает язык Умничает Запутался Соглашается Радостный Сожалеет Нет Нет Бьется об стенку Скептический
Canon EF 50mm f 1.8 STM

3 150 грн
В наличии
Canon EF 24-105mm f 4L IS USM

15 490 грн
В наличии
Huawei Y6 II Black

4 215 грн
В наличии
Canon Speedlite 430EX III RT

8 200 грн
В наличии
Canon EOS 6D Body WG 1

34 700 грн
В наличии
Lexar 128GB microSDXC C10 UHS-I R95MB/s 4K + SD

1 550 грн
В наличии
Новости Все новости
Условия пользования сайтом Условия гарантии Сотрудничество Помощь
2005-2017 © "ЦИФРОВИЧОК" ™ Интернет-магазин "Цифровичок" предлагает самые низкие цены на цифровые фотоаппараты, зеркальные фотоаппараты, объективы, видеокамеры, вспышки, штативы, фильтры, сумки, чехлы, софтбоксы, фоторамки, карты памяти, отражатели, синхронизаторы, а также другую фото и видеотехнику и аксессуары к ним. Также мы реализуем телескопы, бинокли, ноутбуки, нетбуки, электронные книги, игровые приставки, и прочую технику для дома и офиса. У нас вы сможете приобрести только качественную цифровую фототехнику: купить фотоаппараты Canon, купить фотоаппараты Nikon, Sony, Pentax, Olympus, Fujifilm, Kodak, Leica, Samsung, Panasonic и других известных брендов. Широко представлена линейка объективов: объективы Canon, объективы Nikkor, Tamron, Carl Zeiss, Samyang и многие другие. Все аксессуары, которые только могут потребоваться профессиональному фотографу: вспышки Canon, вспышки Nikon, Metz, Sunpak, Nissin, штативы Arsenal, Manfrotto, Velbon, Falcon, Slik, Benro, Vanguard, студийное оборудование, бленды, аккумуляторы для фотоаппаратов, светофильтры Marumi, Hoya, Arsenal, Cokin, сумки для фотоаппаратов Lowepro, Lagoda, Case Logic, Vanguard, Acropolis, Riva, карты памяти Compact Flash (CF), Secure Digital (SD), Memory Stick (MS), xD Picture и многое другое. В Цифровичке можно купить фотоаппарат недорого и быстро.
Создание Интернет-магазина PHPShop. Все права защищены © 2003-2017.