Магазин
  • (032) 242 25 72
  • (067) 424 32 36
  • (063) 459 37 44
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • (096) 270 02 53
Пн-Пт 10-19
LG X View K500ds White
код товара: 37350
Повідомити
в наявності

LG X View – це новий потужний смартфон в компактному стильному корпусі, який дозволить Вам завжди залишатись на зв’язку та забезпечить максимум вражень і емоцій від мультимедійних розваг. Панелі корпусу виготовлені з карбону, що гарантує підвищену стійкість до подряпин і механічних пошкоджень та демонструє нову естетику дизайну.

LG X View пропонує розширені можливості багатозадачності та нові способи підкреслити Вашу індивідуальність. Налаштовуйте додатковий екран відповідно до Ваших потреб і настрою: додайте свій підпис, встановлюйте меню базових налаштувань чи обрані додатки, переглядайте важливі повідомлення, не активуючи основний дисплей.

З LG X View Ви можете займатись декількома важливими справами одночасно – переглядати повідомлення на додатковому дисплеї, не відволікаючись від інформації на основному.

Більший, тонший і легший. 4.93-дюймовий HD-дисплей з технологією In-Cell Touch надає багаті можливості для роботи з додатками, перегляду веб-сайтів та відео. Додатковий дисплей дозволяє отримати швидкий доступ до потрібних додатків, контактів та базових налаштувань.

Якісні фотографії та оригінальні селфі допоможуть Вам зробити вбудовані 13-мегапіксельна і 8-мегапіксельна камери. Завдяки режиму «Автозйомка», фронтальна камера автоматично розпізнає Ваше обличчя і через декілька секунд автоматично робить селфі.

Обчислювальна здатність 4-ядерного процесора допоможе Вам швидко та ефективно вирішувати будь-які повсякденні завдання. Випробуйте його швидкодію в багатозадачному режимі з сучасними додатками та відеоіграми.

Вбудований акумулятор ємністю 2300 мАг забезпечує високу автономність та дозволяє працювати на протязі всього дня без пауз на підзарядку.


Нет файлов
Создание Интернет-магазина Cyfrovychok.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2018.