Магазин
  • (032) 242 25 72
  • (067) 424 32 36
  • (063) 459 37 44
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • (096) 270 02 53
Пн-Пт 10-19
LG X155 Max Dual Sim Titan
код товара: 35315
Повідомити
в наявності

LG Max X155 – це новий стильний смартфон, який подарує Вам яскраві враження на широкоформатному 5-дюймовому дисплеї та дозволить зробити вражаючі знімки з функцією зйомки за жестом руки.

Розширюйте горизонти з дисплеєм, який допоможе Вам побачити світ по-новому. Широкий 5-дюймовий дисплей з яскравою підсвіткою та високим розширенням дозволить Вам знайти більш вигідні ракурси і однаково насолодитись якісними знімками та любительськими відеороликами.

З функцією зйомки за жестом руки Ви зможете робити максимально природні фотографії. Покажіть відкриту долоню, стисніть її в кулак і камера розпочне 3-секундний відлік, перед тим, як зробити знімок. У Вас буде достатньо часу, щоб прийняти ефектну позицію.

Чи повинна фронтальна камера комплектуватись спалахом? Звичайно, так! Тому інженери LG знайшли оптимальне рішення: віртуальним спалахом став дисплей, який і є джерелом яскравого світла. Такий «спалах» подарує Вам чіткі та яскраві знімки, навіть у сутінках.

З надійними технологіями можна довше залишатись на зв’язку. Акумулятор ємністю 2540 мАг забезпечує тривалий час автономної роботи, а потужний енергоефективний процесор дозволяє максимально ефективно використовувати можливості Вашого смартфона. Оцініть роботу смартфона в багатозадачному режимі слухаючи музику, працюючи з документами та завантажуючи веб-сторінки одночасно.

Більше ніяких зайвих рухів: достатньо одного дотику в будь-якій точці дисплею – і 5-мегапіксельна камера автоматично налаштує фокус, а Ви миттєво отримаєте відмінну фотографію.

З функцією KnockOn просто постукайте по дисплею, щоб активувати його чи встановити режим сну для смартфона.


Нет файлов
Создание Интернет-магазина Cyfrovychok.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2018.