Магазин
  • (032) 242 25 72
  • (067) 424 32 36
  • (063) 459 37 44
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • (096) 270 02 53
Пн-Пт 10-19
Samsung Galaxy J1 Ace J110H DS Blue
код товара: 34430
Повідомити
в наявності

Samsung Galaxy J1 Ace – це новий стильний смартфон з багатими функціональними можливостями і потужним процесором, виконаний в компактному легкому корпусі, який зробить Ваше життя значно простішим і насиченішим яскравими враженнями.

Великий TFT-дисплей з діагоналлю 4.3 дюйми відтворює чітке контрастне зображення з природніми кольорами, яке відмінно читається навіть при яскравому сонячному світлі. Завантажуйте сучасні мобільні ігри, працюйте з документами і переглядайте веб-сторінки максимально комфортно, де б Ви не перебували, в приміщенні чи на вулиці.

Модель працює під управлінням популярної операційної системи Android з простим інтуїтивним інтерфейсом і багатими можливостями налаштувань, який допоможе Вам максимально ефективно використовувати потенціал смартфона.

Підтримка двох SIM-карт дозволить Вам розділити на дві окремі групи особисті та робочі контакти, а також зменшити витрати на мобільний зв'язок, поєднуючи найвигідніші тарифи від різних GSM-операторів. Наприклад, Ви можете використовувати одну SIM-карту тільки для дзвінків та SMS, а іншу – для Інтернету.

Вбудована 5-мегапіксельна камера дозволить Вам зберегти всі пам'ятні моменти Вашого життя у високій якості, коли під рукою немає фотокамери. А 2-мегапіксельна фронтальна камера забезпечить відмінну якість зображення в інтерактивних онлайн чатах та відеодзвінках по Skype. Спілкуйтесь з друзями та близькими максимально комфортно, де б Ви не перебували.

Тепер Ви не пропустите жодного важливого дзвінка через те, що розрядився акумулятор в смартфоні. Спеціальний енергозберігаючий режим дозволить значно підвищити автономність системи, відключивши всі другорядні додатки та сервіси, щоб Ви могли здійснювати дзвінки та обмінюватись повідомленнями, навіть коли заряд акумулятора дуже низький.


Нет файлов
Создание Интернет-магазина Cyfrovychok.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2018.