Магазин
  • (032) 242 25 72
  • (067) 424 32 36
  • (063) 459 37 44
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • (096) 270 02 53
Пн-Пт 10-19
Sigma mobile X-treme PQ33 Black-Orange
код товара: 36144
Повідомити
в наявності

Sigma X-treme PQ33 – це новий захищений смартфон з багатими функціональними можливостями, побудований на базі потужного 8-ядерного процесора, який легко впорається з будь-якими повсякденними завданнями і популярними мультимедійними додатками та дозволить Вам завжди залишатись на зв’язку, куди б Ви не зібрались.

Модель відповідає міжнародному класу захисту від пилу і вологи IP67, що гарантує безпечне використання в найнесприятливіших умовах. Смартфон зберігає працездатність, навіть після 30-хвилинного занурення під воду.

Окрім надійного захисту, в розпорядження користувача потрапляє весь потенціал сучасного смартфона з яскравим IPS-дисплеєм, який забезпечить зручне використання мультимедійних додатків не тільки в приміщенні, а й на відкритому просторі при сонячному світлі.

Вбудовані камери високої чіткості (5-мегапіксельна фронтальна і 13-мегапіксельна основна) дозволяють використовувати смартфон в якості повноцінної фотокамери. Супутникова система навігації швидко побудує найкоротший маршрут до пункту призначення, а підтримка мереж 3G забезпечить одночасний доступ до послуг мобільних операторів і до безпровідного Інтернету.

За межами міста, де покриття дуже слабке, або зовсім відсутнє, на допомогу прийде функція Walkie-Talkie, яка перетворить Ваш смартфон в мобільну радіостанцію, працюючу на дозволеному цивільному діапазоні частот 446-446.1 МГц. Рація забезпечує стабільний зв'язок на відстані до 5 Км.

Модель також виділяється технологією безпровідної підзарядки акумулятора, яка позбавить Вас від всіх незручностей, пов'язаних з традиційними зарядними пристроями. Просто покладіть свій телефон на спеціальну платформу і процес підзарядки активується автоматично.

X-treme PQ33 стане незамінним помічником на кожен день для активних людей, які часто подорожують і захоплюються екстремальними видами спорту, а також для всіх тих, хто зацікавлений в надійному захищеному мультимедійному пристрої.


Нет файлов
Создание Интернет-магазина Cyfrovychok.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2018.