Магазин
  • (032) 242 25 72
  • (067) 424 32 36
  • (063) 459 37 44
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • (096) 270 02 53
Пн-Пт 10-19
Sony Xperia M2 Dual D2302 White
код товара: 29804
Повідомити
в наявності

Компанія Sony представила новий смартфон Xperia M2 з підставкою двох SIM-карт і функцією одного дотику. Тепер обмінюватись повідомленнями з друзями та близькими, а також підключатись до різних пристроїв стало ще простіше. Технологія NFC дозволяє комутувати пристрої всього одним дотиком без складних незрозумілих налаштувань.

Завдяки вбудованим бездротовим інтерфейсам Bluetooth та Wi-Fi Ви можете слухати музику через бездротовий динамік та бездротові навушники. Використовуючи технологію NFC, можна максимально легко та просто обмінюватись музикою, фотографіями та іншими файлами. Унікальності смартфону придає інтелектуальний режим налаштування підсвітки, який сповістить Вас про будь-які події: від вхідних дзвінків та SMS до повідомлень з соціальних мереж.

З новим Sony Xperia Ваша особистість засяє у всій красі. Вбудована 8-мегапіксельна камера з автофокусом дозволяє робити відмінні фотографії та записувати любительські відеоролики в FullHD-форматі. Смартфон переходить в режим зйомки з режиму очікування менше ніж за секунду, а спеціальна клавіша на корпусі, активує камеру, навіть при заблокованому дисплеї.

Потужні апаратні компоненти споживають досить багато енергії акумулятора, але завдяки його підвищеній ємності і передовим енергозберігаючим технологіям смартфон працює тривалий час без підзарядки, навіть при інтенсивному використанні. Спеціальний режим Stamina визначає, коли Ви не використовуєте дисплей і автоматично вимикає непотрібні сервіси та додатки, запобігаючи зайвим витратам енергії акумулятора.


Нет файлов
Создание Интернет-магазина Cyfrovychok.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2018.