Магазин
  • 067 424 32 36
  • 063 459 37 44
  • 050 833 43 83
  • 032 242 25 72
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-19
Canon i-SENSYS MF628Cw c WiFi (9946B028)

Тип друку: лазерний кольоровий
Формат друку: A4, A5, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, картки покажчика, конверти
Роздільна здатність друку, dpi: 600х600
Швидкість ч/б друку, стор/хв: 14

Всі характеристики

Інструкція

код товару: 42185
9 500
Повідомити

Canon i-SENSYS MF628Cw (9946B028)

Компактний лазерний багатофункціональний пристрій для друку на папері формату A4 з підтримкою технології Wi-Fi дає змогу з легкістю виконувати високоякісний друк, сканування або надсилання факсів із будь-якого пристрою: ПК, смартфону чи планшета.

Багатофункціональний пристрій, який значно підвищує продуктивність

Лазерний багатофункціональний пристрій i-SENSYS MF628Cw для друку на папері формату A4 допоможе підвищити ефективність роботи як для невеликих компаній, так і для окремих користувачів. Повноколірні комерційні й маркетингові матеріали дійсно вразять ваших клієнтів. Скануйте та архівуйте великі паперові файли та надавайте до них спільний доступ без зайвих зусиль. Копіюйте документи та надсилайте факси в будь-який час. Невеликі габарити та витончений дизайн у поєднанні з функцією кольорового друку зі швидкістю 14 стор./хв усе це Ви знайдете в цьому першому потужному багатофункціональному пристрої для Вашого невеликого чи домашнього офісу.

Використання й обслуговування без зусиль

Ви будете вражені зручністю та легкістю доступу до інтелектуальних функцій пристрою MF628Cw. Багатьма з них можна керувати через інтуїтивно зрозумілий кольоровий сенсорний екран із діагоналлю 8,9 см, вбудований на передній панелі, який можна легко настроїти відповідно до власних робочих потреб. Отже, доступ до всіх можливостей пристрою MF628Cw можна отримати кількома дотиками. Обслуговування пристрою не потребує жодних зусиль. Зручна заміна картриджів із тонером, можлива завдяки спеціальному дизайну багатофункціональних пристроїв Canon, гарантує незмінну надійність роботи пристрою та високу якість друку.

Створено для мобільної роботи в офісі та за його межами

Більшість сучасних працівників змушені постійно переключатися між пристроями та змінювати розташування відповідно до робочих потреб. Пристрій MF628Cw створено з урахуванням потреб таких користувачів. Він забезпечує однакову простоту роботи на ПК, ноутбуках, планшетах і смартфонах. Працюючи в офісі, Ви можете підключатися з пристрою Mac або компютера через мережу Wi-Fi, а завдяки підтримці технологій AirPrint і Mopria Ви можете також підключати свій пристрій iOS чи Android, перебуваючи в дорозі. Підтримка Google Cloud Print забезпечує всі переваги друку через хмару. Завантажте безкоштовну програму Canon PRINT Business для свого пристрою iOS чи Android, і Ви матимете доступ до всіх цих зручних функцій, які допомагають економити час. Порт Ethernet полегшує підключення до мережі та проводове підключення.

Скануйте документи, зберігайте їх і діліться ними з іншими

Якщо Вам регулярно потрібно сканувати документи до електронної пошти, надавати до них спільний доступ через хмару чи зберігати в цифровому вигляді, пристрій MF628Cw Вам у цьому допоможе. Подавач документів на 50 аркушів спрощує сканування кількох документів. Ви можете керувати скануванням зі свого ПК, використовуючи програму MF Scan Utility, або з мобільного пристрою за допомогою безкоштовної програми Canon PRINT Business. Завдяки цим програмам Ви можете передати зіскановані документи безпосередньо в онлайнові хмарні служби, як-от Dropbox, і отримувати доступ до документів звідусіль, де б Ви не перебували в даний момент. Пристрій MF628Cw підходить для виконання всіх завдань сучасних компаній, які прагнуть підтримувати ефективність роботи навіть у дорозі.

Екологічність, зручне керування, легка інтеграція

Хоча пристрій MF628Cw розроблено з думкою про невеликі та домашні офіси, він підтримує комплексний набір функцій друку та сканування через мережу. Низький рівень споживання електроенергії в режимах сну та очікування, а також енергоефективна функція автоматичного вимкнення забезпечують екологічність та економічну ефективність цього пристрою.

Тип друку: лазерний кольоровий
Формат друку: A4, A5, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, картки покажчика, конверти
Роздільна здатність друку, dpi: 600х600
Швидкість ч/б друку, стор/хв: 14
Швидкість кольорового друку, стор/хв: 14
Додаткові можливості: Google Print, Mopria, Cloud Print, Air Print, Друк з USB носія, Сенсорний екран, Факс
Лоток подачі, листів: 150
Лоток приймання, листів: 125
Тип сканера: Планшетний сканер
Глибина кольору, біт: 24
Роздільна здатність сканера, dpi: 9600 х 9600, 600х600
Пам'ять: 512 Mb
Тип принтера: Лазерний
Розміри, мм: 430 x 484 x 429
Вага, г: 26
Гарантія, міс: 12


Нет файлов
Создание Интернет-магазина Cyfrovychok.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2019.