Магазин
  • 032 242 25 72
  • 067 424 32 36
  • 063 459 37 44
  • 050 833 43 83
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-19
HP OfficeJet Pro 8740 with Wi-Fi (D9L21A)
код товара: 42363
Повідомити
в наявності

Багатофункціональний пристрій HP OfficeJet Pro 8740 з Wi-Fi (D9L21A)
Забудьте про недоліки струменевого і лазерного друку. Представляємо вашій увазі МФУ бізнес-класу HP PageWide Pro 452dw. Оцініть оптимальне поєднання мінімальної загальної вартості володіння, професійної якості і високої швидкості друку. Пристрій HP PageWide Pro відрізняється високою швидкістю роботи і вигідною ціною в порівнянні з рішеннями свого класу. Його перевагами є професійну якість кольорового друку, поліпшені функції безпеки і висока енергоефективність.

Професійна якість кольорового друку, низька вартість володіння. Результати, які виправдають ваші очікування, при низькій вартості володіння. Пристрій забезпечує професійну якість друку на різних носіях, завдяки чому воно стане незамінним помічником у роботі вашого офісу. Оригінальні картриджі HP PageWide збільшеної місткості дозволяють друкувати більше сторінок, завдяки чому вам не доведеться постійно турбуватися про їх заміну. Використовуйте передову технологію HP PageWide, щоб мінімізувати час і витрати на планове обслуговування.

Найшвидший принтер HP в своєму класі. Принтер HP відрізняється найвищою швидкістю роботи серед пристроїв свого класу. Він підтримує друк для 55 сторінок в хвилину як у кольоровому, так і в чорно-білому режимі, щоб ви могли скоротити час очікування і встигати робити більше. Завдяки високій швидкості друку вам більше не доведеться чекати. Цей пристрій забезпечує швидкий вихід із сплячого режиму і високу швидкість друку. Завдяки технології Wi-Fi Direct можна виконувати друк безпосередньо з мобільних пристроїв без підключення для корпоративної мережі.

Перевірені технології. Висока енергоефективність. Технологія HP PageWide допоможе мінімізувати час простою, щоб забезпечити надійну продуктивність відповідно для вимог бізнесу. Технологія HP PageWide допомагає значно скоротити споживання енергії. Створюйте кольорові документи професійної якості завдяки оригінальним картриджем HP PageWide. Продуктивність пристрою виправдає ваші очікування. Кращі в своєму класі засоби безпеки та управління HP. Захист інвестицій і розширення функціональності в міру необхідності можливі завдяки широкому вибору рішень. Завдяки безпечній завантаженні і перевірці цілісності коду принтер захищений на всіх етапах роботи.Нет файлов
Создание Интернет-магазина Cyfrovychok.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2018.