Магазин
  • 067 424 32 36
  • 063 459 37 44
  • 050 833 43 83
  • 032 242 25 72
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-19
Графік роботи магазину 21 червня - з 10:00 до 16:00 год.
акція
Nikon F6 Body плівковий Б/В
код товару: 47328
35 750
Кількість:
ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Nikon F6 - професійна дзеркальна фотокамера, яка є наступником відомих плівкових фотокамер Nikon.

Новаторські технології, втілені в дзеркальних фотокамерах, не мають аналогів і забезпечують високу швидкість роботи і якісні результати. Механічні нововведення гарантують підвищену стабільність і надійність і забезпечують тиху роботу.

Фотокамера F6 компанії Nikon - це неперевершені враження від фотозйомки.

Удосконалена продуктивність: фотокамера F6 відноситься до легендарної серії фотокамер Nikon з байонетом F і надає кінолюбителям дзеркальну фотокамеру з дивовижною точністю і чудовою надійністю.

Ефективна механіка: механічні елементи фотокамери забезпечують максимальну надійність і оптимізовані для зниження енергоспоживання, робочих шумів і вібрацій.

Надійність: створена для захисту від несприятливих умов, фотокамера F6 забезпечує поліпшений захист від вологості, пилу і екстремальних температур. Вона обладнана корпусом з алюмінієвого сплаву, виготовленого методом прес-лиття, і міцною передньою частиною корпусу з магнієвого сплаву.

11-зонна система АФ Multi-CAM2000: модуль датчика автофокусування Multi-CAM 2000 включає високошвидкісну високоточну 11-зонну систему АФ фотокамери з 9 хрестоподібними датчиками АФ. Чотири режиму зони АФ: покадрова АФ, динамічна АФ зі стежить фокусуванням і функцією Lock-on , динамічна АФ з пріоритетом найближчого об'єкта, групова динамічна АФ.

Точна система виміру експозиції: 3D колірний матричний вимір з 1005-піксельним RGB-датчиком забезпечує приголомшливу точність. Універсальний центральний замір експозиції дозволяє вибрати розмір області розпізнавання в призначених для користувача настройках. Точковий замір адаптується до відповідної обраної зони фокусування.

Затвор з високим рівнем точності: наднадійний затвор з функцією самодіагностики з пелюстками затвора, виготовленими зі сплаву алюмінію і матеріалу Kevlar, забезпечує високу надійність і точність навіть при значеннях витримки до 1/8000 с.

Високошвидкісний механізм балансування дзеркала: складний механізм балансування дзеркала допомагає зменшити тремтіння фотокамери, яке може бути викликане рухом дзеркала. Дзеркало завершує цикл свого руху і повністю зупиняється практично без віддачі.

Об'єктиви NIKKOR: сумісні об'єктиви NIKKOR включають всі об'єктиви AF-D, AF-G і AF-S, AF NIKKOR, AF-S і AF-I, об'єктиви AF не типу D, об'єктиви AI-P і AI, Телеконвертори Reflex-NIKKOR, PC-NIKKOR, PC-NIKKOR типу D і телеконвертори типу AI.

Система креативного освітлення Nikon: фотокамера F6 сумісна з системою креативного освітлення Nikon, яка включає збалансований спалах, що заповнює i-TTL, дистанційне бездротове управління спалахами і автоматичну високошвидкісну синхронізацію FP - до 1/8 000 с.Немає файлів
Створення інтернет-магазину Cyfrovychok.ua - PHPShop. Всі права захищені © 2004-2021.