Магазин
  • 067 424 32 36
  • 063 459 37 44
  • 050 833 43 83
  • 032 242 25 72
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-19
Спочатку:
 
код товару: 43629
Pocketbook 740 PB740-X-CIS
Швидке замовлення
код товару: 43625
PocketBook 627 Touch Lux4 Obsidian Black (PB627-H-CIS)
Швидке замовлення
код товару: 43627
PocketBook 627 Touch Lux4 Emerald (PB627-E-CIS)
Швидке замовлення
код товару: 43628
PocketBook 616 Basic Lux2 Obsidian Black (PB616-H-CIS)
Швидке замовлення

Як вибрати електронну книгу?

У нашому суспільстві, в умовах загальної інформатизації все звичне приймає інший вигляд. Листи пишемо електронні, спілкуємося все більше віртуально, і поряд з цим, існує думка, що сучасна людина майже відмовилася від читання книг. Частка правди в цьому є. Тепер ми набагато менше читаємо, ніж раніше. Час летить, кожен намагається бути в курсі всього, але на все критично не вистачає того ж часу. Більшу частину дня сучасної людини забирає інтернет і телебачення. Можна навіть поділити всіх на дві умовні категорії. Ті, хто не може хоча б дня провести, не включаючи телевізор, і ті, хто добре справляється без нього, але не може жити без інтернету.

І хто ж з них більше читає? Складно сказати однозначно. Але те, що читати стали менше - це факт. Дуже важливим фактором тут є те, що інформація дуже динамічна і якщо не брати до уваги художньої літератури, то більшість книг завтра-післязавтра будуть вже не актуальні, тому і сенсу купувати їх немає, тому що через день-два, місяць, рік це буде вже просто макулатура.

Альтернатива цьому - електронний варіант інформації. Більшість з нас вже давно черпає всю потрібну інформацію в інтернеті, день у день, читаючи і пізнаючи щось нове. Але, комп'ютер не завжди з вами, а навіть якщо ви зі своїм ноутбуком не розлучається, і любите читати - то очі швидко втомлюються від читання з монітора. І що ж робити? Чи не возити ж із собою цілу бібліотеку! Але чому б і ні? Це можливо, якщо ця бібліотека електронна.

Для цього і придумали «Рідер».

Електронна книга (Рідер) - це універсальний пристрій для читання книг у відомих текстових форматах. Екран цього девайсу не схожий на екран ПК, він імітує папір, тому читати легко і відчуття, що це дійсно друковане видання. Зараз є безліч варіантів рідерів, в т. ч. і з кольоровими екранами, можливістю підключатися до інтернету та іншими функціями, запозиченими у планшетів. Так що тут вам потрібно визначитися, який саме тип рідера вам потрібен.

Так з чого ж почати вибір?

1) Виберіть тип екрану:

- «паперового» типу

- кольоровий екран

2) Визначитеся з функціоналом:

- рідер потрібен тільки для читання, або ж

- вам потрібно ще пара-трійка функцій крім відображення текстових файлів і відтворення музики.

3) Розмір екрана електронної книги найчастіше 6-7 дюймів, потрібно вирішити для чого більше вона буде використовуватися. Якщо тільки для читання тексту, то цього цілком достатньо, іноді для зручного читання підійде і супер компактний 5-дюймовий пристрій. Якщо ж ви плануєте читати інформацію технічного напрямку, з графіками, ілюстраціями і іншим, то, напевно, на великому екрані це буде робити зручніше.

4) Всі важливі моменти вже розглянуті. Залишається звернути увагу на обсяг пам'яті. Для довідки, книга приблизно на 300 сторінок без ілюстрацій займає близько 1 Мб пам'яті, а з ілюстраціями - приблизно 5 Мб.

5) Подивіться на зовнішній вигляд, зверніть увагу на зручність перемикання, де розташовані кнопки та інше.

Після того, як всі пріоритети розставлені, і вибір зроблено - можна купувати.

Тож бажаємо відмінного вибору і приємного читання!

Создание Интернет-магазина Cyfrovychok.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2019.