Магазин
  • 067 424 32 36
  • 063 459 37 44
  • 050 833 43 83
  • 032 260 14 53
Пн-Пт 10-16
Сервіс
  • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-16
Працюємо в черговому режимі з 10 до 16 год. Ціни та наявність можуть бути не актуальними. Відділ ремонту - 0962700253 (цілодобово)
Ми переможемо! Слава Україні!

"Цифровичок" - спеціалізований магазин фототехніки, являється зареєстрованою торговельною маркою та захищається Законом України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг».

З часу заснування у 2005 році наша команда займається продажем цифрової фото і відео техніки, складних та надскладних об'єктивів та всіх що пов'язаних з фотографією аксесуарів. У нас працюють кваліфіковані спеціалісти. Ми допомагаємо зробити обдуману покупку, щоб ви отримали бажану техніку та сервіс за оптимальні кошти.


Широкий асортимент та доступні ціни

З часом асортимент інтернет-магазину почав збільшуватись і зараз крім фотоапаратів, відеокамер, об'єктивів, спалахів, штативів та студійного обладнання у нас можна купити і іншу популярну техніку: ноутбук, планшет, графічний планшет, мобільний телефон чи смартфон, електронну книгу, та іншу цифрову техніку. Не забуваємо ми і про супутні аксесуари до них, такі як: зовнішній накопичувач, клавіатуру, мишку, USB-флешку, сумки, чохли, захисні плівки, карти пам'яті, світлофільтри, бленди, акумулятори, зарядні пристрої, кабелі та різного роду перехідники, засоби для чистки та догляду.

Сервісна підтримка та гарантія

Так як техніка має здатність виходити з ладу ми відкрили відділ ремонту, де здійснюємо діагностику та ремонт фотоапаратів, відеокамер, об'єктивів, спалахів та іншої цифрової техніки. Чистимо матриці фотокамер. Відновлюємо вміст карток пам'яті після пошкодження або помилкового стирання чи форматування. У нас працюють кваліфіковані сервісні інженери з досвідом більше, ніж 10 років. Набутий досвід та сучасне обладнання дозволяє нам надавати гарантію на ремонт. Нам почали довіряти найвідоміші виробники фототехніки і наш сервісний центр став офіційним представником сервісу Nikon у Львові.

Зручна доставка та оплата

Всі наші товари ми доставимо зручною для Вас службою доставки по всій Україні. Будь-який товар у нас можна придбати як за готівку, так і по безготівці чи у кредит.

Детальніше про доставку і оплату.

Нам довіряють

Ми приймаємо активну участь у різного роду виставках та конкурсах. Підтримуємо популяризацію світового фотомистецтва, про що свідчать численні подяки та сертифікати.

Цифровичок являється сертифікованим партнером та має сертифікати відомих виробників таких як Canon, GoPro, Wacom, Panasonic, Olympus, ColorWay, Manfrotto, Kata, National Geographic. Це дає гарантію, що ви придбали якісний товар.

Адреса

Запрошуємо відвідати наш фірмовий магазин у Львові за адресою вул. Наливайка, 16, з Пн. по Пт. з 10 до 19 год.

Діяльність здійснюється:
СПД-ФО Коробов О. В., ІПН 2730918216, виписка з ЄДР 24150170000014608 від 23.02.2002р.

Зверніть увагу, всі товари представлені в інтернет-магазині доставляються зі складів, розміщених по всій Україні, новими та запакованими виробником. На вітринах представлено тільки деякі товари та аксесуари.

Купуючи в інтернет-магазині «Цифровичок», Ви завжди можете розраховувати на знання, досвід та підтримку кваліфікованих продавців-консультантів.

Создание интернет-магазина Cyfrovychok.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2023.