Магазин
  • 067 424 32 36
  • 063 459 37 44
  • 050 833 43 83
  • 032 242 25 72
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-19

З часу заснування у 2005 році компанія "Цифровичок" займалася продажем цифрової фото і відео техніки та супутніх товарів. У нас працюють кваліфіковані спеціалісти, які не лише люблять цю справу, але й у вільний час займаються фотомистецтвом. Ми завжди допоможемо зробити обдуману покупку, щоб ви отримали бажане за оптимальні кошти, не переплачуючи за ті функції чи можливості техніки, якими користуватись не будете.


Широкий асортимент та доступні ціни

З часом асортимент інтернет-магазину почав збільшуватись і зараз крім фотоапаратів, відеокамер, обєктивів, спалахів, штативів та студійного обладнання у нас можна купити і іншу популярну техніку: ноутбук, планшет, графічний планшет, телевізор, мобільний телефон чи смартфон, електронну книгу, принтер, сканер та іншу цифрову техніку. Не забуваємо ми і про супутні товари та аксесуари до них, такі як: зовнішній накопичувач, клавіатуру, мишку, USB-флешку, сумки, чохли, захисні плівки, карти памяті, світлофільтри, бленди, акумулятори, зарядні пристрої, кабелі та різного роду перехідники, засоби для чистки та догляду.

Сервісна підтримка та гарантія

Так як техніка має здатність до поломок, а у нас є звичка допомагати своїм клієнтам, майже одночасно з відкриттям магазину ми відкрили сервісний центр, де здійснюємо діагностику та ремонт фотоапаратів, відеокамер, обєктивів, спалахів та іншої цифрової техніки. Чистимо матриці дзеркальних фотокамер. Відновлюємо вміст карток памяті після пошкодження або помилкового стирання чи форматування. У нас працюють кваліфіковані сервісні інженери з досвідом більше, ніж 10 років. Набутий досвід та сучасне обладнання дозволяє нам надавати гарантію на ремонт. Крім гарантії від виробника, ми сміливо надаємо гарантію від магазину, яка ні в чому не уступає і подекуди буває навіть швидшою. Нам почали довіряти найвідоміші виробники фототехніки і наш сервісний центр став офіційним представником сервісу Nikon у Львові.

Зручна доставка та оплата

Всі наші товари ми доставимо зручною для Вас службою доставки по всій Україні. Будь-який товар у нас можна придбати як за готівку, так і по безготівці чи у кредит.

Детальніше про доставку і оплату.

Навчаємо фотомистецтву

Крім продажу та сервісу ми захотіли поділитись своїми знаннями у сфері, яка нам найближче і в якій нам нема рівних - це фото. Тому, у 2009 році ми заснували фотошколу і почали навчати фотомистецтву. Викладач фотошколи професійний фотограф з досвідом більше, ніж 20 років. Учасник міжнародних фотосалонів, володар золотої медалі на 71-му міжнародному фотосалоні у Японії 2011 року. Навчить Вас не тільки азам управління цифровим фотоапаратом, а вміти передбачати результат ще до натискання кнопки спуску. Фотокурси передбачають як теоретичні, так і практичні заняття з виходом у місто чи виїздом на природу.

Нам довіряють

Ми приймаємо активну участь у різного роду виставках та конкурсах. Підтримуємо популяризацію світового фотомистецтва, про що свідчать численні подяки та сертифікати.

Цифровичок являється сертифікованим партнером та має сертифікати відомих виробників таких як Canon, GoPro, Wacom, Panasonic, Olympus, ColorWay, Manfrotto, Kata, National Geographic. Це дає гарантію, що ви придбали якісний товар.

Адреса

Запрошуємо відвідати наш фірмовий магазин у Львові за адресою вул. Наливайка, 16, з Пн. по Пт. з 10 до 19 год. та у Сб. з 11 до 16 год.

Зверніть увагу, всі товари представлені в інтернет-магазині доставляються зі складів, розміщених по всій Україні, новими та запакованими виробником. На вітринах представлено тільки деякі товари та аксесуари.

Купуючи в інтернет-магазині «Цифровичок», Ви завжди можете розраховувати на знання, досвід та підтримку кваліфікованих продавців-консультантів.

Создание Интернет-магазина Cyfrovychok.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2019.