Магазин
  • 067 424 32 36
  • 063 459 37 44
  • 050 833 43 83
  • 032 242 25 72
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-19

Уважно прочитайте дані умови, умови доставки та оплати. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт!

Використання інформації

Вам дозволяється переглядати і завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження інформації про авторські права та інших відомостей про право власності, які містяться в опублікованих матеріалах і будь-яких їх копіях. Забороняються будь-які зміни матеріалів при використанні їх на інших сайтах. Вся представлена інформація на сайті cyfrovychok.ua носить виключно ознайомлювальний характер.

Відмова від відповідальності

Всі матеріали та послуги цього сайту надаються в тому вигляді, в якому вони є без жодних гарантій. Компанія Цифровичок не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому сайті. Адміністрація може в будь-який час без попереднього повідомлення вносити зміни в матеріали, послуги, продукти і ціни, що надаються на цьому сайті. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому сайті, Цифровичок не зобов'язаний оновлювати їх.

Компанія Цифровичок ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-який збиток або збитки які виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на сайті, Ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані, та даєте згоду на обробку персональних даних. У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких відповідальність несете Ви самі. Реєструючись, Ви погоджуєтесь на розсилку новин та акцій з нашого сайту.

Оформлення замовлень

Оформлення замовлення через корзину на сайті є виключно повідомленням про намір клієнта придбати даний товар в інтернет магазині "Цифровичок". Оформляючи замовлення, Ви автоматично даєте згоду на обробку та зберігання персональних даних.

Всі номери телефонів, Skype, E-mail та он-лайн чат вказані на сайті виключно для консультації.

Коментарі

Залишаючи коментарі на сайті, Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення компанія Цифровичок може видаляти без вашої згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Ми не несемо відповідальність за залишені користувачами сайту коментарі або думки.

Посилання на інші сайти

Посилання на інші ресурси (сайти), з нашого інтернет магазину, призначені виключно для ознайомлювальних цілей. Цифровичок не несе ніякої відповідальності за будь-які збитки або втрати, які можуть бути понесені в результаті переходу на сайти, посилання на які знаходяться на цьому сайті.

Вирішення конфліктів і суперечок

Всі питання, претензії і заяви, що стосуються використання цього сайту, а також про діяльність компанії Цифровичок приймаються та обробляються по електронній адресі director@cyfrovychok.ua У листі обовязково має бути вказане імя, прізвище та по батькові людини яка звертається, а також зворотна адреса (поштова та електронна) і контактний номер телефону. Протягом 10 робочих днів після отримання листа із заявою чи претензією ми зобов'язуємося відправити відповідь на електронну адресу відправника, вказану в листі. Цифровичок не розглядатиме анонімні скарги чи скарги, які не містять правдиву або повну інформацію про відправника. У разі, якщо відправник не задоволений відповіддю, отриманою від компанії Цифровичок, або користувач не отримав його в зазначений час, процедура повинна бути пройдена повторно через поштову переписку за тією самою електронною адресою. Термін відповіді від компанії буде продовжено до 10 робочих днів.

У разі невдачі вирішення спору через вище вказану процедуру суперечка може бути вирішена в Господарському суді м. Львова.

Создание Интернет-магазина Cyfrovychok.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2019.