Магазин
  • 067 424 32 36
  • 063 459 37 44
  • 050 833 43 83
  • 032 242 25 72
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-19

Дзеркальний фотоапарат, можна з упевненістю назвати одним з найпопулярніших видів камер, які останнім часом стали доступними не лише професіоналам, але й любителям. Сучасні DSLR-камери мають високоякісну оптику, потужне апаратне забезпечення для обробки графіки і багаті можливості налаштувань, що дозволяє користувачеві отримати високу якість фотографій, навіть в дуже складних умовах освітлення, але такі камери мають два суттєвих недоліки – це відносно великі розміри і вага.


Нажаль, високоякісна оптика не дозволяє зменшувати вагу і розміри DSLR-камер такими ж темпами, як це відбувається з іншими видами цифрової техніки. Нещодавно на ринку з’явились гібридні бездзеркальні камери, як наприклад, Canon EOS M, але їхні характеристики все ще не дозволяють конкурувати з DSLR-моделями.


Однак, дослідники зі Школи технічних і прикладних наук Гарвардського університету знайшли рішення, яке може стати революцією в галузі високоякісних камер. Їм вдалось створити новий вид плоских лінз для об’єктивів фотокамер завтовшки всього 60 нанометрів.


Оптичний елемент працює на телекомунікаційних довжинах хвиль (використовується той самий діапазон, що і у волоконно-оптичних лініях зв'язку), він є повністю масштабованим, починаючи від інфрачервоної області спектру з терагерцовими частотами і простий у виготовленні.


ultra slim lensУльтратонка лінза створюється шляхом висівання на дуже тонку пластину кремнію нанометрового шару золота. Потім золото стирається і залишаючи після себе масив V-подібних структур, рівномірно розташованих рядами по всій поверхні. Коли світло потрапляє на плоску лінзу, воно затримується всередині на певний час. Ці затримки (точно налаштовані по всій площині лінзи) змінюють напрямок світла так само, як і товсті скляні лінзи, але з однією важливою відмінністю - плоска лінза усуває оптичні аберації, такі як ефект “риб'яче око”, типові для ширококутних об’єктивів. Астигматизм і коматичні аберації також не зустрічаються при використанні плоскої лінзи. В результаті ми отримуємо абсолютно точне зображення, яке не потребує складних корегувальних методик. Винахідники допускають, що у майбутньому можна буде замінити всі класичні лінзи в оптичних системах на плоскі лінзи що дозволить значно зменшити їх розмір.ultra slim lens

Зліва: мікрофотографія плоского об’єктива (діаметром близько 1 мм), виготовленого з кремнію. Поверхня вкрита концентричними кільцями із золотих вкраплень, які додають різні затримки світла, яке проходить через лінзу. Справа: кольорові кільця, які показують величину фазової затримки, що відповідає кожному кільцю.

Створення інтернет-магазину Cyfrovychok.ua - PHPShop. Всі права захищені © 2004-2021.