Магазин
  • 067 424 32 36
  • 063 459 37 44
  • 050 833 43 83
  • 032 242 25 72
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-19

Питання про перспективи подальшого розвитку модельного ряду смартфонів Lumia від Microsoft вже неодноразово піднімались популярними Інтернет-ЗМІ. В мережі ходять чутки, що виробництво смартфонів Lumia може завершитись вже в грудні цього року. Також ми спостерігаємо регулярне зниження цін на фірмову продукцію Microsoft під управлінням Windows Phone/Windows 10 Mobile, попит на які у порівнянні з попереднім роком зменшився майже у 4 рази.

Microsoft Lumia

Після численних звернень до Microsoft з метою прокоментувати ситуацію, генеральний директор Сатья Наделла (Satya Nadella) своєю заявою спростував чутки про те, що корпорація може припинити розвиток своїх смартфонів. За словами голови Microsoft, корпорація не хоче бути просто «одним з» виробників смартфонів. «Ми залишимось на мобільному ринку, але не з тими продуктами, які визначені сьогоднішніми лідерами, а з тим, що можемо зробити самостійно – з найдосконалішим мобільним пристроєм», - заявив Наделла.

Microsoft Цифровичок Львів

Таким чином, керівник Microsoft натякнув на розробку деякого унікального гаджета. Імовірно, ця роль приготована загадковому смартфону Surface Phone, про який регулярно повідомляється в Інтернет-ЗМІ. Microsoft розраховує зміцнити позиції на мобільному ринку за рахунок випуску універсального пристрою, який стане альтернативою офісного персонального комп’ютера. Нещодавно стало відомо, що корпорація має наміри додати у Windows 10 спеціальний інструмент під назвою Cobalt, який дозволить застосовувати режим емуляції x86 на пристроях з ARM-процесорами. Це означає, що користувачі зможуть завантажувати звичайні Windows-програми на своїх смартфонах і фаблетах.

Microsoft Surface Цифровичок Львів

На сьогоднішній день відомо, що Microsoft тестує декілька прототипів нових смартфонів, яким приписують назву Surface Phone. Вони побудовані на базі ще не випущених на ринок процесорів Qualcomm Snapdragon 835, виготовлених за 10-ти нанометровим техпроцесом. Також нові смартфони будуть підтримувати технологію швидкої зарядки Quick Charge 4.0. Ходять чутки, що новинки мають по 8 ядер Kryo 200, потужну графічну систему Adreno 540 і підтримують стандарт швидкісного мобільного зв’язку X16 LTE.

Microsoft Surface Цифровичок Львів

Один з прототипів Surface Phone має 6 Гб оперативної пам’яті. На ньому тестується режим запуску традиційних Windows-програм під архітектуру x86. Інший прототип має на борту 4 Гб оперативної пам’яті. За попередніми даними, 5.5-дюймовий Surface Phone використовує матрицю з розширенням QHD (2560x1440). Також з гаджетом можна буде використовувати різноманітні аксесуари – клавіатуру, стилус та інші.

Microsoft Surface Цифровичок Львів

Анонс Microsoft Surface Phone очікується в другій половині наступного, 2017-го, року.

Створення інтернет-магазину Cyfrovychok.ua - PHPShop. Всі права захищені © 2004-2021.