Магазин
  • 067 424 32 36
  • 063 459 37 44
  • 050 833 43 83
  • 032 242 25 72
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-19

Компанія LG Electronics анонсувала вихід чотирьох нових смартфонів X Series, які об’єднають кращі функції і параметри флагманів G Series та V Series. Смартфони X power, X mach, X style та X max разом з моделями X cam та X screen, стануть кращими пропозиціями на ринку мобільних пристроїв середньої цінової категорії.

LG X Series

Кожен новий пристрій серії X отримає унікальну функціональність для задоволення потреб різних категорій споживачів. Смартфони будуть відрізнятись ємністю акумуляторів, швидкодією, дизайном, камерами, дисплеями та іншими параметрами.


Новинки серії X power розраховані на користувачів, які віддають перевагу пристроям з великою ємністю акумулятора. Смартфони отримають технологію швидкої зарядки PE+, яка дозволить підзаряджати акумулятор в 2 рази швидше, у порівнянні з іншими смартфонами.


X mach буде підтримувати швидкість передавання мобільних даних LTE Cat. 9 3CA. Смартфон отримає акумулятор підвищеної ємності та потужний процесор з тактовою частотою 1.8 ГГц. Модель буде виготовляти в тонкому вигнутому корпусі з великим дисплеєм QHD IPS Quantum. Для зйомки фотографій і любительських відеороликів при недостатньому освітленні X mach обладнають високоякісною камерою з автофокусом та світлодіодним спалахом.

LG X Series

Про смартфони серій X Style та X max відомо дуже мало. Повідомляється лише, що модель X style отримає тонкий стильний корпус з плавними вигнутими лініями, а модель X max обладнають дисплеєм великого розміру для комфортного перегляду мультимедійного контенту.


Ціни на пристрої X Series та дату їх виходу на український ринок LG Electronics поки що не називає.

Створення інтернет-магазину Cyfrovychok.ua - PHPShop. Всі права захищені © 2004-2021.