Магазин
  • 067 424 32 36
  • 063 459 37 44
  • 050 833 43 83
  • 032 242 25 72
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-19

В лютому 2016 року компанія Panasonic поповнила лінійку цифрових компактних фотокамер новим Lumix DMC-TZ80. Модель отримала 18.1-мегапіксельний сенсор, 30-кратний оптичний зум (об’єктив 24-720 мм в екв. 35 мм камери), а також підтримку 4K-відео і функцію 4K ФОТО.


Panasonic Lumix TZ80
Lumix TZ80 дозволяє записувати відео з розширенням 3840х2160 пікселів (30/25 кадрів за секунду) в форматі MP4. Використовуючи високе розширення відеозйомки вдалось реалізувати функцію 4К ФОТО для зйомки фотографій зі швидкістю 30 кадрів за секунду і функцію Post Focus для вибору точки фокусування після зйомки.

Для забезпечення високої швидкодії автофокусу, Lumix TZ80 отримав технологію DFD (Depth From Defocus), яка дозволяє камері фокусуватись на об’єкті всього за 0.1 с. Також тут доступні функції автофокусування дотиком (49 точок) і автофокус при недостатньому освітленні.

Корпус з матового «софт-тач» пластику досить компактний і дуже схожий на свого попередника – Lumix DMC-TZ60. Якість деталей на високому рівні – щілин та люфтів немає. Невеликі розміри (112х64х38 мм) дозволяють носити камеру навіть в кишені піджака, куртки або в жіночій сумочці. TZ80 з акумулятором важить всього 282 грами.

При вимкненому живленні та в режимі очікування передня лінза об’єктива надійно захищена від механічних пошкоджень шторкою. В складеному вигляді об’єктив виступає над корпусом всього на 7 мм.

Більшу частину передньої панелі займає об’єктив Leica, лівіше розташований спалах і світлодіод підсвітки автофокусу. Об’єктив має кільце управління різними функціями – такими як діафрагма, витримка, крок масштабування, корегування експозиції, співвідношенням сторін, ISO або налаштуванням балансу білого.


Panasonic Lumix TZ80На задній панелі розміщений 3-дюймовий дисплей з розширенням 1 040 000 точок, електронний видошукач і діоптричний коректор. Над дисплеєм є програмована функціональна клавіша Fn4 (по замовчуванню кнопка перемикає режими роботи з видошукачем і дисплеєм). Праворуч знаходяться джойстик та інші функціональні кнопки.

Якість зображення екрану і видошукача така ж, як і в Lumix DMC-TZ60: дисплей відтворює хороше зображення з насиченими кольорами, яке добре читається в сонячну погоду. Видошукач непоганий, але зображення у порівнянні з дисплеєм, виглядає не таким насиченим.

Вбудований Wi-Fi модуль дозволяє підключати камеру до смартфона і використовувати його у якості додаткового дисплея. Зі смартфона можна керувати фокусуванням, зумом і кнопкою спуску затвору. Слід відзначити, що в TZ80 розробники забрали окрему функціональну кнопку для управління безпровідним зв’язком.

На верхній панелі камери розташовані два мікрофони, перемикач режимів зйомки і кнопка спуску затвору з важелем управління зумом. Також тут є кнопка увімкнення фотоапарату і кнопка запису відео.


Panasonic Lumix TZ80

Для підключення Panasonic TZ80 до комп’ютера і підзарядки акумулятора, зліва на корпусі під кришкою є два роз’єми – HDMI і mini-USB. Фотоапарат комплектується невеликим зарядним пристроєм з USB виходом (5В, 1А) для зарядки акумулятора безпосередньо в камері. Тривалість повної зарядки складає близько 2.5 годин. Акумулятор також може підзаряджатись від USB-роз’єму ноутбука або від зарядного пристрою смартфона. Одного заряду акумулятора вистачає на зйомку близько 380 кадрів з увімкненим дисплеєм.

Що стосується ергономіки, то камера чудово збалансована, добре лежить в руці і дозволяє комфортно знімати однією рукою. Вмикається Lumix TZ80 всього за 1 секунду, переміщення об’єктиву від мінімальної фокусної відстані до максимальної займає 2.5 секунди.

Великий діапазон фокусних відстаней дозволяє використовувати камеру практично для будь-яких завдань, від зйомки пейзажів до фотографування тварин і птахів. Макрозйомка в камері також реалізована на високому рівні, мінімальна дистанція фокусування складає близько 30 мм. Фотографії виходять дуже хорошої якості з природніми насиченими кольорами. Автоматична обробка JPEG-файлів не поступається якості, яку можна отримати з RAW-формату після обробки в графічному редакторі.


Post Focus

Система автофокусування працює дуже швидко, камера фокусується практично миттєво з мінімальною кількістю помилок. Крім того, тут реалізована функція Post Focus, яка дозволяє вибрати точку фокусування вже після зйомки. В режимі Post Focus камера робить 49 кадрів в форматі 4K з різними варіантами фокусування, між якими можна перемикатись при перегляді.


Зйомка в темний час доби не є однією з сильних сторін Panasonic Lumix TZ80. Через малий фізичний розмір матриці на знімках з’являються шуми при малих значеннях ISO, вбудовані технології фільтрації шумів на великих значеннях ISO ще більше спотворюють зображення. Доступний діапазон значень ISO від 80 до 3200, робочий – від 80 до 800.
При зйомці відео, 5-осьова система стабілізації HYBRID OIS+ ефективно компенсує п’ять типів руху камери – горизонтальний, вертикальний, осьовий, вертикальне і горизонтальне обертання. Функція 4K Live Cropping дозволяє створювати панорами і плавно збільшувати фрагменти відеороликів. В режимі панорамування достатньо вказати початок і кінець фрагмента, щоб отримати плавну панораму без використання додаткового обладнання.

Отже, можна сказати, що компанія Panasonic створила чергову хорошу фотокамеру для туристів і тих, кому потрібен функціональний компактний фотоапарат на кожен день – великий зум, невеликі розміри, зйомка в форматі 4K та багато інших допоміжних функцій. Але у порівнянні з Lumix DMC-TZ60, новинка втратила підтримку NFC, GPS і окрему функціональну кнопку для вмикання/вимикання Wi-Fi.


DMX-TZ80 photo 1


DMC-TZ80 photo 2


DMC-TZ80 photo 3


DMC-TZ80 photo 4

Створення інтернет-магазину Cyfrovychok.ua - PHPShop. Всі права захищені © 2004-2021.