Магазин
  • 067 424 32 36
  • 063 459 37 44
  • 050 833 43 83
  • 032 242 25 72
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-19

Подобається це користувачам чи ні, але прагнення позбавитись від стандартного 3.5-міліметрового аудіороз’єму виробниками стає все більш популярним. Нещодавно організація USB Implementers Forum опублікувала довгоочікувані специфікації USB Audio Device Class 3.0, надавши виробникам стандарт, необхідний, щоб передавати аудіосигнал через інтерфейс USB Type-C практично на будь-яких пристроях: від смартфонів до комп’ютерів. Метою такого кроку компанія називає, в першу чергу, можливість відмовитись від застарілого аудіороз’єму.

В теорії це означає, що компактні пристрої зможуть отримати покращений захист від вологи, підвищену якість звучання та багаті можливості для розвитку. Передавання аудіосигналу в цифровому форматі вимагає спеціального вбудованого чіпу безпосередньо в навушниках. Таке рішення дозволить гарнітурам отримати додаткові функції, як наприклад, розпізнавання голосових команд. Технологія також обіцяє низьке енергоспоживання, яке, за словами виробника, буде нижчим за показники існуючих рішень.

USB ADC 3.0 передбачає не лише цифровий стандарт, але й залишає можливість використання аналогового звуку, для передавання якого виділено два незалежних контакти другорядної шини. Деякі виробники, особливо на початковому етапі, можуть скористатись цією можливістю, яка дозволить додати в гарнітури новий функціонал без серйозних змін в дизайні.


Ключовим компонентом цифрового стандарту стануть вбудовані в навушники чіпи MPU, які будуть відповідати за синхронізацію звуку, цифро-аналогове перетворення, підсилення, роботу еквалайзера, фільтрацію шуму, усунення ехо та інші функції. Відповідність стандарту, MPU забезпечує сумісність як з USB Audio Type-III, так і Type-IV.


Пристрої з підтримкою USB-C Audio будуть підтримувати технологію енергетичних доменів, яка дозволить заощаджувати заряд акумулятора, відключаючи неактивні блоки, і BADD 3.0 (basic audio device definition) для взаємодії між різними аудіопристроями (кожен тип аудіопристроїв має свій профіль BADD).

Ще у минулому році компанія Google додала підтримку USB DAC в Android. А нещодавно Conexant представила USB-C Audio MPU для навушників, док-станцій та іншого обладнання, тому, швидше за все, зовсім скоро на ринку з’являться нові продукти з можливістю відтворення звуку через інтерфейс USB.

Створення інтернет-магазину Cyfrovychok.ua - PHPShop. Всі права захищені © 2004-2020.