Магазин
 • 067 424 32 36
 • 063 459 37 44
 • 050 833 43 83
 • 032 242 25 72
Пн-Пт 10-19
Сервіс
 • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-19

Canon EF 35mm F/1.4 L II USM cyfrovychok vert
Наприкінці минулого, 2015 року, компанія Canon представила об’єктив EF 35mm f/1.4L II USM для камер системи EOS. Ширококутний об’єктив з фіксованою фокусною відстанню став першим об’єктивом, в якому використовується розроблений інженерами Canon елемент Blue Spectrum Refractive Optics (BR). Цей елемент виготовлений з органічного матеріалу, який за рахунок підвищеного коефіцієнта заломлення в синій частині спектру дозволяє краще виправляти хроматичні аберації у порівнянні з UD-, Super UD та Fluorite-елементами.


Оптична система складається з 14 елементів в 11 групах. Для боротьби з відблисками, які виникають в результаті внутрішніх відображень, на задні поверхні першого та другого асферичних елементів нанесено фірмове покриття Sub-Wavelength Structure Coating (SWC). Передній і задній елементи мають спеціальне фотопокриття, яке захищає лінзи від пилу і вологи.


Технічні характеристики Canon EF 35mm f/1.4L II USM:

 • Фокусна відстань: 35 мм.
 • Максимальна діафрагма: f/1.4
 • Оптична схема: 14/11 (елементів/груп), серед яких елемент BR, два асферичних елементи і один елемент Super UD.
 • Мінімальна відстань фокусування: 0.28 м.
 • Максимальне збільшення: 0.21х
 • Кількість пелюстків діафрагми: 9
 • Діаметр фільтра: 72 мм.
 • Розміри: 80х106 мм.
 • Вага: 760 грам.

Canon EF 35mm є відмінним рішенням для зйомки природи. Він має досить широкий кут, щоб захопити велику сцену, але не настільки широкий, щоб спотворювати людей та інші предмети на передньому плані.

Фокусна відстань 35 мм вже давно є найпопулярнішим вибором серед фотожурналістів. Спортивні фотографи можуть знаходитись максимально близько до предметів зйомки (наприклад, зафіксувати баскетбольний удар гравця). Батьки обирають 35mm f/1.4 для зручної зйомки в приміщенні, весільні фотографи - для створення портретів і групових знімків в умовах поганого освітлення. 35-ки також користуються популярністю у відеооператорів, особливо для створення документальних фільмів.


Canon EF 35mm f/1.4L II USM horisont cyfrovychok
Canon EF 35mm f/1.4 II USM при максимально відкритій діафрагмі забезпечує гарний розмитий фон. Як завжди, найкраще ефект розмиття проявляється при зйомці об’єктів з близької відстані. Хоча більші об’єкти на задньому плані добре видно навіть при f/1.4. Крім того, висока світлосила дозволяє активувати режим фокусування підвищеної точності та знімати при низьких значеннях ISO в умовах недостатнього освітлення.

Водночас, при яскравому сонячному світлі, висока світлосила може створювати проблеми для зйомки. Навіть найшвидші камери (з мінімальними витримками) не забезпечують достатньої швидкодії в певних ситуаціях. Вирішенням цієї проблеми є або зйомка на менших значеннях діафрагми, або використання світлофільтрів.

Стабілізатора зображення в цьому об’єктиві немає, як і на будь-якому іншому з максимальною діафрагмою f/1.4. Canon EF 35mm f/1.4 II USM дозволяє комфортно знімати з рук без стабілізації, навіть в умовах з поганим освітленням, до поки максимальна діафрагма f/1.4 забезпечує достатню глибину різкості. Для зйомки ландшафтів фотографи намагаються забезпечити найкращу глибину поля (DOF), для чого зменшують діафрагму. В такій ситуації, як і з будь-яким іншим об’єктивом без стабілізатора, необхідно використовувати штатив.


Canon EF 35mm f/1.4 L II USM


Суттєвою конструктивною відмінністю оновленої версії об’єктива є те, що Canon 35mm f/1.4L II має більш складну оптичну систему з 14 елементів в 11 групах (перша версія складається з 11 елементів в 8 групах). Компанія Canon використала додатковий синій оптичний елемент з органічного матеріалу, який володіє унікальними дисперсійними характеристиками.

Молекулярна структура BR-елемента сильніше заломлює синє світло (короткі хвилі), ніж всі існуючі на сьогоднішній день технології, включаючи UD скло, Super UD скло і флюорит. При розміщенні між опуклими і увігнутими елементами об’єктива, виготовлених зі звичайних оптичних матеріалів, BR-лінза допомагає створювати різке зображення з відмінною контрастністю і кольоропередачею та мінімальними осьовими хроматичними абераціями.Як і більшість топових об’єктивів компанії Canon, EF 35mm f/1.4L II USM отримав заднє кільце фокусування з приводом USM, який живиться від системи автофокусування. Об’єктив фокусується дуже швидко та тихо з повною зміною ступеня відстані за один раз. Велика діафрагма f/1.4 гарантує можливість фокусування камери практично в будь-яких умовах.

Внутрішній механізм фокусування не змінює фізичний розмір об’єктива при зміні фокусної відстані і підтримує режим ручного фокусування FTM. Просто поверніть кільце фокусування в ручному режимі, навіть при відключеному живленні камери. Передній елемент 35 L II не обертається, що полегшує використання кругових поляризаційних фільтрів.


Canon EF 35mm f/1.4 L II USM cyfrovycho back


Canon EF 35mm f/1.4L II USM отримав високоякісний корпус, готовий до складних умов професійного використання. За словами виробника, версія «ІІ» має покращену витривалість і надійність у порівнянні з попередником. А враховуючи як себе зарекомендувала версія «І», в якості і надійності новинки можна не сумніватись.

Спрощений дизайн нових об’єктивів Canon розроблений лише з однією метою – дозволити фотографові зосередитись на зйомці. Тепер важко зіпсувати навіть складний кадр або знімати з неправильно налаштованим об’єктивом. Хоча нова модель зазнала деяких модифікацій (перемикач режимів фокусування вбудований в корпус), основний загальний дизайн залишився без змін.

У той час, коли в конструкції об’єктива пріоритетними є компактність і легка вага, конструктори Canon EF 35mm f/1.4L II USM пішли іншим шляхом. Збільшення розміру і ваги демонструє кінцеву мету покращеної продуктивності оптики у поєднанні з високою якістю деталей і швидкодією автофокусу. 35 L II дозволяє використовувати світлофільтри того ж діаметру, що й у попередника – 72 мм. Це середній розмір світлофільтрів, середньої вартості, який використовується багатьма іншими об’єктивами.

Canon EF 35mm f/1.4 L

Мало хто посперечається, що Canon EF 35mm f/1.4L II USM коштує досить дорого (45 500 грн.), значно дорожче за свого попередника (27 400 грн.), тому для багатьох бажаючих використовувати 35 L II, ціна буде суттєвою перешкодою.


На ринку представлено багато об’єктивів з широким кутом і багато варіантів з діафрагмою f/1.4, але моделей, в яких ці параметри поєднуються не так вже й багато. Попередник 35 L II звичайно залишається однією з дешевших альтернатив. Його співвідношення ціна/можливості є досить оптимальним, але новий об’єктив значно перевершує оптичні можливості на великих значеннях діафрагми.


Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art є ще однією бюджетною альтернативою. Модель забезпечує хорошу якість зображення і має низьку ціну. Хоча Canon забезпечує кращу різкість зображення і швидкість фокусування при f/1.4, багато хто зупиниться на Sigma, враховуючи в тричі нижчу вартість.


Також є декілька варіантів з ручним автофокусом: Zeiss 35mm f/1.4 Distagon T* ZE і Samyang 35mm f/1.4 AS UMC. Zeiss є високоякісним професійним об’єктивом, який за ціною не сильно відрізняється від 35 L II, а Samyang – один з найдешевших 35-мм об’єктивів з діафрагмою f/1.4.


Canon EF 35mm f/1.4L II USM

Canon 5DSR, Canon 35/1.4 L II, F/10, 1/400, Auto ISO 100

Canon EF 35mm f/1.4 L II USM cyfrovycho photo

Ефект Боке. Canon 35/1.4 L II. Повний кадр F/1.4

Створення інтернет-магазину Cyfrovychok.ua - PHPShop. Всі права захищені © 2004-2021.