Магазин
 • 067 424 32 36
 • 063 459 37 44
 • 050 833 43 83
 • 032 242 25 72
Пн-Пт 10-19
Сервіс
 • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-19

Fujifilim X-T2 logo cyfrovychok

За даними компанії Fujifilm, на сьогоднішній день вже близько 30% професійних фотографів перейшли на системні камери, а процес переходу решти користувачів набирає обертів.


Особливості нової моделі:

 • X-T2 отримав найсучасніший графічний процесор від компанії Fujifilm X-Processor Pro, який дозволяє записувати відео в форматі 4K. Крім того, процесор підтримує швидкість передавання потоку відео до 100 Мбіт/с.
 • Найсучасніша 24-мегапіксельна матриця X-Trans CMOS III від компанії Fujifilm дозволяє позбавитись від муару без оптичного низькочастотного фільтра.
 • Електронний видошукач OLED 2 360 000 точок зі 100% захопленням кадру та підтримкою частоти оновлення до 100 Гц.
 • TFT RGBW-екран з діагоналлю 3 дюйми, який повертається вгору, вниз та вбік.
 • Два слоти для карт памяті SD UHS II (сьогодні навіть в найкращих системниках, зазвичай, UHS II підтримує лише один слот).
 • Автофокус X-T2 став значно потужнішим за АФ X-T1, і за кількістю точок фокусування, і за перекриттям кадру, і за складністю алгоритмів.
 • Швидкість серійної зйомки з батарейним блоком складає 11 кадрів за секунду при використанні механічного затвору (без батарейного блоку - 8 кадрів за секунду).

Fujifilm X-T2 Front cyfrovychok


Безумовно, ергономіка Fujifilm X-T2 стала більш зручною, ніж у попередника X-T1. Виробник обєднав у новій камері всі свої фірмові елементи управління та рішення до яких вже звикли користувачі Fujifilm. Крім того, під дисками зявились перемикачі, схожі до тих, які використовує Nikon. Головною особливістю новинки є батарейний блок, який не просто підвищує запас енергії, але й покращує функціональні можливості камери.


Сама камера виглядає досить солідно, але з батарейним блоком вона стає ще соліднішою і зручнішою для зйомки. Окрім двох додаткових акумуляторів, батарейний блок дублює найважливіші елементи керування, а саме: кнопку спуску, важіль блокування, функціональну кнопку, кнопку швидкого виклику меню і передній диск управління. Крім того, він має власне колесо управління, кнопки AF-L і AE-L, і 8-позиційний джойстик. Ще однією особливістю батарейного блоку є кнопка «Normal Boost». В режимі Boost підвищується швидкість серійної зйомки, частота оновлення екрану видошукача і покращуються інші параметри.Fujifiom X-T2 top cyfrovychok


На задній панелі камери Ви не побачите нічого незвичного: декілька функціональних кнопок, виклик швидкого меню (Q), 8-позиційний джойстик і 5-кнопкову навігаційну панель. На передній панелі розміщений перемикач типу фокусування (покадрове безперервне ручне) і синхроконтакт для підключення зовнішнього спалаху. Екран традиційно повертається вгору і вниз, а також може повертатись вбік для зйомки вертикальних кадрів. За словами виробника, цей механізм так само зручно використовувати, як і поворотний, але він має більший ресурс.


На верхній панелі розміщені три диски для управління ISO, витримками і експокорекцією. Диски зміни ISO і витримки мають спеціальну кнопку в центрі для фіксації положення. Під диском витримки знаходиться перемикач експозаміру , а під диском ISO перемикач режимів зйомки (відео, брекетинг, серійна зйомка, покадрова зйомка, мультиекспозиція, накладання фільтрів, панорама). Видошукач обладнаний великою накладкою і дозволяє здійснювати діоптрійну корекцію до 4 діоптрій.Fujifilm X-T2 battery block cyfrovychok

Батарейний блок має два слоти для стандартних акумуляторів NP-W126 або NP-W126S (покращена модифікація NP-W126), які можна підзаряджати, використовуючи адаптер живлення. Акумулятори можна замінити не вимикаючи камери. Першим використовується акумулятор ближчий до замка (його можна замінити, висунувши акумуляторний блок наполовину).Ми вже переконались, що Fujifilm X-T2 це не покращена модель X-T1, а швидше, камера іншого, більш високого класу. Це видно навіть по зовнішньому вигляду камери. Давайте розглянемо детальніше нові можливості X-T2, яких немає в попередників, і які навіть в X-Pro2 зявляться лише після оновлення прошивки.

Fujifilm X-T2 Autofocus Cyforvychok

В камері зявилась можливість налаштовувати чутливість трекінгу параметр, який визначає, скільки камера буде «думати», преш ніж перемикатись на новий обєкт в кадрі. Наприклад, якщо Ви знімаєте літак і не хочете перемикатись на інші обєкти, чутливість встановлюється ближче до краю «Locked On». І навпаки, якщо в кадрі може відбутись цікава зміна, чутливість встановлюється швидшою («Quick»).


Другий параметр слідкуючого автофокусу чутливість до змін швидкості. Нульова чутливість для слідкування за рухомими обєктами зі сталою швидкістю (Steady). Висока чутливість для обєктів, які прискорюються або уповільнюються. Прикладом рухомого обєкта з незмінною швидкістю може бути слон. Рухомий обєкт зі змінною швидкістю баскетболіст.


Зона перемикання автофокусу може приймати одне з трьох значень: Центр, Авто, Фронт. «Центр» використовується для того, щоб камера вела обєкт у центрі кадру. «Авто» змушує камеру вести захоплений обєкт незалежно від його розміщення в кадрі. «Фронт» перемикається на найближчий до камери обєкт.


Fujifilm X-T2 Autofocus Tracking cyfrovychokКомбінація трьох параметрів утворює пять профілів роботи автофокусу:

 • Профіль1 для різних завдань веде стабільні обєкти (з прогнозованою траєкторією руху), середньою швидкістю перемикання на інший обєкт і параметром «Авто».
 • Профіль2 для відносно стабільних обєктів у центрі кадру, перемикання автофокусу на інший обєкт небажане. Приклади: біг тварин, рух поїзда.
 • Профіль3 ведення обєктів, які прискорюються або уповільнюються. Приклади: автоперегони, баскетбол.
 • Профіль4 ведення обєктів, які раптово зявляються в кадрі. Приклади: птахи, екстремальний спорт.
 • Профіль5 ведення обєктів з непередбачуваною траєкторією. Приклади: теніс, футбол. Шостий профіль може самостійно створити користувач, відповідно до своїх завдань і досвіду зйомки.

Fujifilm X-T2 matrix cyfrovychokЯк бачите, налаштування слідкуючого автофокусу в Fujifilm X-T2 знаходяться якщо не на професійному рівні, то на рівні хорошої дзеркалки типу Canon EOS 7D Mark II. У попередніх моделей Fujifilm таких налаштувань не було і те, що вони зявились в X-T2 має декілька причин:

 • Системні камери все частіше «заявляють», що вони готові до професійної фотозйомки, тому доводиться нарощувати їх можливості.
 • Хороший слідкуючий автофокус необхідний для якісної відеозйомки. Раніше Fujifilm витрачали більше ресурсів на розвиток фотографії, а параметри відеозйомки покращували за можливістю. Зараз компанія є одним з лідируючих виробників системних фотокамер і не може ігнорувати вимоги користувачів до якості відео.
 • Фазовий автофокус матриці X-Trans CMOS III отримав достатньо потужності, щоб виконувати такі складні завдання, як швидке ведення обєкта в кадрі без збоїв.

Розглядаючи інші можливості новинки, варто наголосити, що Fujifilm X-T2 може працювати в форсуючому режимі Boost, який використовує енергію відразу трьох акумуляторів і покращує параметри зйомки. Зрозуміло, що в режимі Boost камера споживає більше енергії і швидше нагрівається, але режим форсування дозволяє: пришвидшити серійну зйомку, зменшити інтервал між кадрами, зменшити затримку спуску затвору, зменшити час затемнення електронного видошукача, збільшити тривалість запису відео в форматі 4К до 30 хвилин.


Fujifilm X-T2 display Cyfrovychok
При використанні карти пам'яті UHS II камера може зробити до 73 знімків у форматі JPEG і до 30 кадрів RAW зі швидкістю до 11 fps за одну серію. Зі швидкістю 5 fps камера може працювати в серійному режимі до повного заповнення карт памяті.


Основні параметри OLED-видошукача: збільшення 0.77х, 2.36 Мп, низький муар, низький рівень спотворення кольору (в Boost-режимі), хороша якість зображення при поганому освітленні. В режимі Boost оновлення екрану видошукача відбувається з частотою 100 Гц. Максимальна яскравість видошукача в два рази вища, ніж у Fujifilm X-T1. Так само, як і в попередній моделі, видошукач може працювати в двох режимах повний екран і збільшений фрагмент.


Особливості відеозйомки. Кольорові профілі (плівки) можуть накладатись на відео в процесі зйомки. Записуючи відео Fujifilm X-T2 захоплює в кадр більше пікселів, ніж потрібно для Full-HD або . В процесі зйомки великий кадр стискається до необхідного розміру і, таким чином, покращує деталізацію. Одна з функцій відеозйомки F-Log. Вона регулює «гамму» на рівні матриці і забезпечує кращу якість відео, ніж при регулюванні «гамми» у відеоредакторі після зйомки.
Отже, після першого знайомства з X-T2, варто відзначити:

 • Вдалий дизайн.
 • Оригінальну конструкцію екрану, який повертається в трьох напрямках.
 • Високі показники чутливості, захисту і швидкодії для своєї цінової категорії.
 • Потужний слідкуючий автофокус з багатими можливостями налаштування.
 • Батарейний блок, який дозволяє працювати з камерою в Boost-режимі з підвищеною продуктивністю.

Купити Fujifilm X-T2 в Україні можна буде вже наприкінці цього року. Модель буде представлена в двох варіантах комплектації: тіло за ціною близько 39600 грн та кіт з обєктивом XF 18-55mm F/2.8-4 R LM OIS, який коштуватиме близько 47000 грн.


Fujifilm X-T2 cyfrovychokFujifilm X-T2 cyfrovychok

Fujifilm X-T2 cyfrovychokFujifilm X-T2 cyfrovychok


Створення інтернет-магазину Cyfrovychok.ua - PHPShop. Всі права захищені © 2004-2021.