Магазин
  • 067 424 32 36
  • 063 459 37 44
  • 050 833 43 83
  • 032 242 25 72
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-19
З 19 березня працюємо в режимі видачі інтернет замовлень за попереднім записом по телефону.

Вирішили зайнятись портретною зйомкою в студії, але сумніваєтесь, який модифікатор світла вибрати, щоб отримати бажаний результат? Тоді Вам допоможуть декілька порад.


Далі будуть розглянуті відмінності між основними модифікаторами світла, які допоможуть Вам визначитись з правильним вибором.


Портретні тарілки, софтбокси, стрипбокси, рефлектори, парасольки всіх видів і розмірів, кільцеві спалахи та ін.. Це дещо нагадує вибір нового автомобіля – пропозицій багато, але який з них задовільнить Ваші потреби?


Портретна тарілка Цифровичок

Портретна тарілка


Портретна «тарілка» допоможе підкреслити риси обличчя та текстуру шкіри. Її часто використовують для фотографування моди і зйомки макіяжу.


Існує два види портретних тарілок: зі срібною поверхнею і з білою. Срібна дає дещо контрастніше, жорстке світло, а біла – м’яке. Також вони відрізняються за розмірами. Класичними вважаються 40-, 56- та 70-міліметрові.


Невеликий диск всередині тарілки відбиває світло назад на поверхню тарілки, завдяки чому на об’єкт не падає пряме світло. Також при використанні цього модифікатора можна отримати гарне відображення в очах моделі.модифікатор світла чашоподібний рефлектор

Чашоподібний рефлектор


Базовим варіантом є стандартний чашоподібний рефлектор, яким комплектується студійний спалах. Рефлектори бувають різного розміру і глибини для різної якості освітлення. Зазвичай, вони використовуються для жорсткого прямого світла.


При використанні чашоподібного рефлектора, на обличчі моделі з’явиться контрастне світло з чіткими тінями. Якщо Ви хочете отримати м’який портрет, тоді цей рефлектор Вам не підійде.


Це невеликий модифікатор, який Ви можете використовувати для «гри з тінями». Спрямувавши його на білу стіну, Ви отримаєте розсіяне освітлення, а стіна буде відігравати роль великого відбивача.

Фото-парасолька


На ринку парасольки представлені багатим різноманіттям форм і розмірів. Перевага фото-парасольки в тому, що її можна швидко встановити, і вона на займає багато місця в складеному вигляді.


Срібна парасолька використовується для жорсткого і контрастного освітлення. Біла парасолька, розташована між моделлю і спалахом, пом'якшує і розсіює світло, наповнює студію м’яким, природним освітленням.


модифікатори світла зонти парасольки


Срібна парасолька з дифундуючою тканиною представляє собою суміш з обох варіантів: срібна сторона створює контрастне світло, а розсіююча тканина пом'якшує його.

модифікатори кільцевий спалах

Кільцевий спалах


Кільцевий спалах створює рівне освітлення без видимих тіней, гарне відображення в очах об’єкта зйомки і ледь помітний ореол на портреті. Також його можна використовувати у поєднанні з іншими джерелами світла.модифікатор софтбоксСофтбокс


Софтбокс – класичний модифікатор світла, який можна зустріти в різних конфігураціях і розмірах: квадратний, прямокутний, восьмикутний та інші.


Софтбокси також бувають срібними і білими. Чим більший софтбокс, тим більш розсіяне світло Ви отримаєте.


модифікатор стрипбокс


Стрипбокс

Стрипбокс – це довгий і прямокутний софтбокс, який можна використовувати, щоб отримати менші тіні, ніж з квадратним софтбоксом.

Дуже довгий стрипбокс освітлює вузьку довгу зону, наприклад, для портрету у весь ріст, створюючи менше тіней, ніж квадратний софтбокс.

Висновок: немає правильного чи неправильного вибору, коли справа стосується модифікатора світла. Вони всі різні, і кращим для Вас буде той, який підходить для задуманого ефекту в портреті.


Створення інтернет-магазину Cyfrovychok.ua - PHPShop. Всі права захищені © 2004-2021.