Магазин
  • (032) 242 25 72
  • (067) 424 32 36
  • (063) 459 37 44
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • (096) 270 02 53
Пн-Пт 10-19
24 серпня - вихідний день. Прийняті замовлення у цей день будуть оброблені 27 серпня.

Компанії Western Digital і SanDisk – це одні з найпопулярніших брендів серед фотографів-любителів і професіоналів старої та нової епохи, тому об’єднання цих двох гігантів, безперечно, означає крок у майбутнє.


SanDisk Western Digital


На сьогоднішній день Western Digital є одним з лідерів на ринку накопичувачів, якими комплектуються стаціонарні комп’ютери, ноутбуки і робочі станції. Але для того, щоб утримувати лідируючі позиції в боротьбі з основними конкурентами (Samsung, Seagate і Trancend), Western Digital купує лідера на ринку флеш-пам’яті, компанію SanDisk.


До недавна SanDisk випускав досить дорогі карти пам’яті, які домінували на ринку, завдяки високій швидкості обміну даними та надійності. Сьогодні накопичувачі СанДиск рекомендують для використання в фото- та іншій цифровій техніці більшість відомих виробників. Компанія SanDisk має в своїй лінійці як дорогі карти пам’яті преміум-класу, так і дешевші рішення, які часто обирають споживачі, завдяки відомому бренду.


Таким чином, Western Digital стає компанією з найширшою лінійкою накопичувачів різного типу та призначення. А враховуючи підхід обох компаній за останні роки, варто очікувати новинок, які будуть змінювати ринок та пропонувати зручні та ефективні рішення як для фотографів, так і для комп’ютерної галузі, без чого ми вже не можемо уявити свого життя.

Создание Интернет-магазина Cyfrovychok.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2018.