Магазин
  • 067 424 32 36
  • 063 459 37 44
  • 050 833 43 83
  • 032 242 25 72
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-19

Кожного разу при зйомці кадру фотограф налаштовує точку фокусу вручну або з використанням функції автофокусу. Але сьогодні на ринку вже є камери, які дозволяють змінювати фокусування після зйомки.

Lytro Illym


Найвідоміша технологія, яка дозволяє змінювати фокус після зйомки – це фотографія світлового поля. Камери з підтримкою такої технології певний час виготовляла американська компанія Lytro. Розширення фотографій, які робить камера Lytro lllum з ½-сенсором, вимірюється не в звичних мегапікселях, а в мегапроменях.


Перед сенсором встановлена спеціальна решітка з мікролінз, яка збільшує кожну світлову точку до круга. Програмне ядро Light Field Engine 2.0 розраховує всі просторові характеристики кожного мікрокруга і зберігає їх разом з характеристиками яскравості і кольору в одному lfp-файлі. Інформація про рівні різкості записується в метадані. За допомогою спеціального програмного забезпечення можна змінювати точку фокусу при редагуванні файлів.


Хоча компанія Lytro й завершила випуск компактних камер з підтримкою технології світлового поля, їх все ще можна знайти на ринку.

DMC-MZ300


Альтернативу цій технології пропонує Panasonic. Після оновлення прошивки в моделях DMC-FZ300 і DMC-GX8 стає доступна функція PostFocus. Компанія використовує 4K-відеофункцію камер: оператор знімає 30 кадрів за секунду з розширенням 4К, при цьому кожного разу змінюється точка фокусування. Далі користувач вибирає на дисплеї камери точку фокусу і зберігає файл.PostFocus Цифровичок
Функцію PostFocus також можна використовувати, щоб досягти художнього ефекту при зйомці пейзажу чи портрету – просто змінивши точку фокусування можна створити зовсім інший настрій знімка. Використовувати PostFocus дуже просто, не має значення, на якому саме предметі був встановлений фокус на оригінальній фотографії: під час перегляду зображення достатньо доторкнутись до точки, на якій потрібно сфокусуватись, і знімок з необхідними параметрами буде збережений, як окрема фотографія.

Створення інтернет-магазину Cyfrovychok.ua - PHPShop. Всі права захищені © 2004-2020.