Магазин
  • 067 424 32 36
  • 063 459 37 44
  • 050 833 43 83
  • 032 242 25 72
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-19
Графік роботи магазину 21 червня - з 10:00 до 16:00 год.

Canon EOS R3 - це нова високопродуктивна і швидка бездзеркальна камера, яка стане початком нової ери для професійних фотографів і відеографів спортивних заходів. Камера, яка дозволить знімати найшвидші об'єкти так, як ніколи раніше. Призначена для зйомки рухливих об'єктів. Створена для професійних користувачів - це швидка, надчутлива, надійна і міцна камера.

EOS R3 - перша камера EOS з принципово новим датчиком зображення BSI CMOS, розробленим і виготовленим компанією Canon, і потужним процесором обробки зображень DIGIC X. Відкрийте для себе абсолютно новий вимір високошвидкісного фото і відеозйомки. Знімайте зі швидкістю 30 кадрів/сек. з повноцінним авто фокусуванням/автоекспозицією і мінімальним спотворенням при роботі з електронним затвором.

Фокусування EOS R3 - це технології нового рівня, що дозволяють точно відслідковувати більш швидкі рухи. Технологія Dual Pixel CMOS AF II нового покоління точно відстежує положення очей і голови об'єкта навіть при зйомці 30 кадрів/сек.

Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R3

Фотографи отримають революційну систему автофокусування Canon яка керується рухом ока. Ця система керування автофокусуванням створювалася з нуля з прицілом на майбутнє. Уявіть собі можливість вибирати і переміщати точку AF рухом ока, дивлячись у видошукач камери EOS R3. Технологія автофокусування Canon, керованої рухом ока, пропонує незрівнянний контроль над функцією автофокусування. Корпус EOS R3, за основу якого було взято моделях EOS-1D, забезпечує інтуїтивне управління навіть в екстремальних умовах професійної зйомки.

Фотоапарат Canon EOS R3 захищений від пилу і вологи не гірше, ніж моделі EOS-1D, і дозволяє професіоналам ефективно працювати навіть в несприятливих погодних умовах, з якими вони часто стикаються. Більш того, камера оснащена вбудованою рукояткою, яка так подобається користувачам EOS-1D, проте в порівнянні з камерами EOS-1D має більш компактний форм-фактор і меншу вагу.

Фотокамера EOS R3 повністю сумісна з новим додатком Mobile File Transfer для смартфонів і пропонує новий спосіб відправки зображень на ходу.

Завдяки байонету RF Canon EOS R3 відкриває двері в світ незрівнянних можливостей, небаченої оптичної досконалості і неперевершеного автофокусування.

Слідкуйте за інформацією та наявністю камери в нашому інтернет магазині Цифровичок. Ціна Canon EOS R3 на даний момент не відома.
Створення інтернет-магазину Cyfrovychok.ua - PHPShop. Всі права захищені © 2004-2021.