Магазин
  • 067 424 32 36
  • 063 459 37 44
  • 050 833 43 83
  • 032 242 25 72
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-19

Компанія Canon навчила спалах самостійно вибирати оптимальний напрямок світла для найбільш рівномірного підсвічування об'єкту, що знімається.

При зйомці близьких об'єктів в умовах недостатнього освітлення фотографи зазвичай використовують додатковий спалах. Такі спалахи мають достатню потужність для того, щоб висвітлити об'єкт, але це одночасно являється їхнім недоліком - якщо направити спалах прямо, фотографію може бути нерівномірно освітлена, а за об'єктом з'являться небажані тіні. Для того, щоб зробити освітлення більш рівномірним, є два способи - використовувати спеціальні пристосування, наприклад, розсіювачі або кілька джерел світла, або направити спалах не на об'єкт, а на іншу поверхню, яка відібє світло і зробить його більш природним. Другий спосіб не вимагає додаткового обладнання, але для нього фотограф повинен мати чималий досвід і вміти вибирати кут падіння світла на поверхню.

Компанія Canon створила фотоспалах Speedlite 470EX-AI, який автоматизує процес вибору оптимального напрямку спалаху. Перед зйомкою фотограф повинен вибрати автоматичний режим, після цього спалах повертається в бік об'єкта і попередньо висвітлює його для обчислення відстані. Потім пристрій повертається в бік стелі або іншої поверхні і також обчислює відстань до неї. Знаючи відстань від фотографа до поверхні, що відбиває світло і об'єкта зйомки, спалах обчислює найбільш підходящий для рівномірного освітлення кут.

Крім автоматичного режиму в спалаху є ручний режим і напів-автоматичний, в якому користувач вибирає кут сам, але пристрій запам'ятовує це положення і може повернутися в нього після натискання кнопки.

Купити спалах Canon Speedlite 470EX-AI можна буде вже в квітні за приблизною ціною 11000 грн.

Створення інтернет-магазину Cyfrovychok.ua - PHPShop. Всі права захищені © 2004-2020.