Магазин
  • 067 424 32 36
  • 063 459 37 44
  • 050 833 43 83
  • 032 242 25 72
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-19
З 19 березня працюємо в режимі видачі інтернет замовлень за попереднім записом по телефону. Також доставляємо зручними службами доставки!

Останнім часом в різних статтях згадувались повнокадрові бездзеркальні фотоапарати від Canon і об'єктиви RF, які анонсовували один за одним. Сьогодні ж звернемо увагу на дещо інший напрям.

Під кінець літа Кенон порадував любителів туризму, репортажу та стріт-фотографії. Відбулась презентація Canon EOS 90D та Canon EOS M6 Mark II. Це дві дуже подібні і водночас різні моделі. В чому ж переваги та недоліки EOS 90D і M6 MARK II? Який фотоапарат вибрати?

Насправді, відповідь на поверхні. Компанія виробник вирішила «вбитих двох зайців». Адже камери презентувались одночасно. Користувачу запропонували альтернативу: класичний дзеркальний репортерський фотоапарат або ж сучасний компактний системник. Вибір за Вами!

Якщо розібратися в специфікаціях фотоапаратів, то одразу помітно наскільки схожі між собою дві моделі: однакова матриця з неймовірними 32 мегапікселями, най новішим процесором, 4K відеозйомка з якістю в 30 к/с з 100% охопленням кадру, фірмова система фокусування від Canon - DUAL PIXEL, слідкуючий автофокус по очах, швидкий процес обробки даних.

Якщо ж Ви любите знімати тварин, дітей, рухомі об'єкти, для Вас суттєвими стануть розбіжності в серійній зйомці фотоапаратів. EOS M6 Mark II знімає серіями в 14 к/с з підтримкою постійного фокусування по очах. EOS 90D не може похвалитись такими показниками. Через функцію Live View Ви отримаєте 7к/с з слідкуючим автофокусом. Водночас точку фокусу можна обрати будь-яку з 5481. З іншої сторони, якщо фокусуватися через видошукач можливості значно зростають. Тоді фотограф може відзняти серію в 10к/с з слідкуючим автофокусом, або ж 11к/с відключивши дану функцію. Єдине, врахуйте, що в видошукачі лише 45 хрестоподібних точок фокусування. Для зйомки спортивних подій кількість точок не настільки важлива, а от зростання швидкодії може стати вирішальним.

Є ще один нюанс - поворотний дисплей. Незважаючи на те, що в обидвох фотоапаратів розмір рухомого сенсорного дисплею однаковий, механізм повороту в них різний. В EOS 90D екран повертається вбік. Це знадобиться в сонячну погоду, коли зображення на дисплеї стає темним, та й загалом, коли ви знімаєте з незручних ракурсів. В Canon M6 MARK II екран хоч і рухомий, але розрахований в основному на зйомку селфі з поворотом вгору.

Відрізняються фотоапарати і розміром. Якщо Canon EOS 90D стандартного дизайну для дзеркальних фотоапаратів, то Canon M6 MARK II значно компактніший по габаритах. З однієї сторони це зручно. Він займає небагато місця, хоча тримати камеру не завжди зручно. Особливо, якщо ви звикли то традиційного захвату апарату рукою. Крім того, у вас нема видошукача. Проте виробник подбав про це. Окремо можна докупити якісний зовнішній видошукач EVF-DC2. Його вартість коливатиметься близько 5000 гривень.

Окремо хочемо акцентувати увагу на електронному затворі, який стоїть не лише в M6 MARK II, але і в Canon 90D. Розробки з сегменту бездзеркальних камер модифікували в традиційний дзеркальний фотоапарат. Це в свою чергу, дало можливість отримати максимально коротку витримку в 1/16000с.

В обох фотоапаратах є Wi-Fi, Bluetooth, інтерфейси HDMI, USB Type-C, виходи на зовнішній мікрофон і навушники, пульт. Зйомка відбувається на карту памяті типу SD/SDHC/SDXC навіть з підтримкою UHS-II.

На ринку можна буде купити окремо фотоапарати (body) і кітові варіанти. Детальні характеристики та ціни можна подивитись перейшовши за посиланнями нижче:

Canon EOS 90D body;

Canon EOS 90D kit 18-55mm;

Canon EOS 90D kit 18-135m.


Canon EOS M6 Mark II body;

Canon EOS M6 Mark II kit 15-45mm + EVF-DC2;

Canon EOS M6 Mark II kit 18-150mm + EVF-DC2.

Створення інтернет-магазину Cyfrovychok.ua - PHPShop. Всі права захищені © 2004-2021.