Магазин
  • 067 424 32 36
  • 063 459 37 44
  • 050 833 43 83
  • 032 242 25 72
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-19

Для збільшення своєї частки на ринку фототехніки компанія Сігма перейшла до наступальних дій. Недавно ми писали про появу об'єктивів під Canon EF-M: Sigma 16mm, Sigma 30mm, Sigma 56mm. Цього ж разу хочемо зупинитися ще на трьох резонансних новинках від Сігми: SIGMA 35mm F1.2 DG DN ART, SIGMA 14-24mm F2.8 DG DN ART, SIGMA 45mm F2.8 DG DN Contemporary. Випускатимуть об'єктиви для повнокадрових бездзеркалок двох видів: PANASONIC, LEICA, SIGMA (L-mount) та Sony E-mount FF.

Тут варто запам'ятати модифікації об'єктивів. Якщо у Вас дзеркальний фотоапарат з повною матрицею, шукайте в маркуванні букви DG. Якщо ж Ви купили дзеркалку з кропнутою матрицею - DC. Для бездеркальних камер неповного формату підійдуть лінзи з маркуванням DN. Крім того, на ринку появиться ще один вид об'єктивів - з буквами DG DN в назві. Останні розроблені для повнокадрових системних камер.

Для користувачів фотоапаратів звичайно найцікавішим з новинок є SIGMA 35mm F1.2 DG DN ART. В серії ART діафрагми 1.2 ще не було. Та й загалом, якщо розглядати об'єктиви під байонет E-mount, ніхто з виробників не пропонував такої світлосили.

Звичайно, щоб досягнути цих показників потрібно добре постаратись. Конструкція об'єктива складається з 17 елементів, включно з асферичними і низькодисперсними лінзами. Це забезпечує підтримку максимальної роздільної здатності 50-ти мегапіксельних камер практично по всьому кадру. Для любителів портретної та предметної зйомки заокруглені пелюстки діафрагми створять ефектне боке. Об'єктив розрахований на роботу в різних умовах: захисне покриття є не лише на лінзах, але й на корпусі. Для відеооператора теж є важлива інформація. В Сігма 35mm F1.2 DG DN поставили ультратихий мотор. В процесі відео зйомки автофокусування відбувається майже безшумно і достатньо плавно. Крім того, на корпусі окремо виведена кнопка зміни роботи діафрагми. Управління може бути плавним або ж ступінчастим.

Зверху доступна цікава кнопка - стримування автофокусу (AFL). За бажанням, цій кнопці присвоюють іншу функцію. Єдиною незручністю для користувача є вага об'єктива (майже 1100г). Купити SIGMA 35mm F1.2 DG DN ART можна буде вже влітку по ціні орієнтовно 40 тисяч гривень.

Наступною розглянемо лінзу для пейзажної зйомки SIGMA 14-24mm F2.8 DG DN ART. Об'єктив ззовні схожий з аналогом Sigma 14-24mm F2.8 DG HSM ART проте конструктивно швидше нагадує SIGMA 35mm F1.2 DG DN. В ньому подібна оптична схема, що забезпечує хорошу деталізацію навіть по краям фотографії, для плавного і тихого фокусування вмонтований ультразвуковий двигун. На корпусі теж присутня кнопка AFL. На об'єктив не можна було вкрутити зовнішній світлофільтр. Проте виробник не розгубився і в комплекті іде спеціальний адаптер на байонет для желатинових фільтрів. Правда фільтр потрібно буде купити окремо.

Свої прихильники будуть і в SIGMA 45mm F2.8 DG DN Contemporary. Це якісний, компактний та легкий (215г) штатник. Ще один плюс - доступна ціна. Як на об'єктив для системного апарату з повною матрицею, 14000 грн це дешева ціна. Звичайно, SIGMA 45mm F2.8 без проблем підійде на бездзеркальні фотоапарати з обрізаною матрицею, просто при визначенні фокусної відстані врахуйте кроп-фактор 1.5. Автофокусування відбувається швидко і непомітно з допомогою ультразвукового двигуна, а цікаве боке забезпечують заокруглені пелюстки діафрагми. При купівлі об'єктива, варто одразу придбати якісний захисний світлофільтр діаметром 55мм.

Вже найближчим часом ці об'єктиви Сігма можна буде купити в нашому інтернет-магазині.

Створення інтернет-магазину Cyfrovychok.ua - PHPShop. Всі права захищені © 2004-2021.