Магазин
  • 067 424 32 36
  • 063 459 37 44
  • 050 833 43 83
  • 032 242 25 72
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-19
З 19 березня працюємо в режимі видачі інтернет замовлень за попереднім записом по телефону. Також доставляємо зручними службами доставки!

Кенон ⌛ анонсував випуск свого нового флагмана Canon EOS 1Dx Mark III ❤ Для підтримки інтриги, виробник поки не відкрив всіх карт. Тож відомі лише деякі моменти про новинку ✔

В порівнянні з EOS 1Dx Mark II, декларують зміну процесора і матриці. Покращення системи автофокусування. В анонсі окрему увагу приділено фокусуванню через оптичний видошукач. За словами виробника, центральні пікселі в десятки разів перевищують ефективність відносно попередника. Це дасть можливість фотографу знімати в самих критичних умовах освітлення та за будь-яких обставин. Адже Canon EOS 1Dx Mark III буде зроблений в Японії в магнієвому корпусі з максимальним рівнем захисту від вологи. Хоча за твердженням критиків, при падінні з висоти навіть такий корпус може не допомогти камері залишитись неушкодженою. Окрім того, для зручності оператора передбачена підсвітка основних кнопок та збільшення часу роботи на одному заряді акумулятора Canon LP-E19.

Canon EOS 1Dx Mark III

Серійна зйомка планується на рівні 16-20 к/с залежно від способу зйомки: через оптичний видошукач або ж з допомогою Live View. В 5 раз виросте обєм буфера для збереження фотографій. Кількість пікселів не мала б бути захмарною. Адже основний акцент роблять на їхню чутливість. З іншої сторони, прогнозують фантастичні значення світлочутливості фотоапарату. Вмонтований картрідер на 2 карти CF з швидкістю до 1600мб/с. Для передачі даних повинен бути WiFi, Bluetooth, GPS, конектор Ethernet.

Ще одна інновація додатково вводиться формат зйомки HEIF. Його основна перевага: знімок з максимальною роздільною здатністю буде займати мало місця зі збереженням діапазону кольорів.

Наступне покращення зйомка 4К відео з якістю 60к/с. Також передбачено функцію S-Log. Ця інформація стане важливою для відеографів.

Найближчим часом стане відома ціна Canon EOS 1D x Mark III. Очікуємо з нетерпінням.
Створення інтернет-магазину Cyfrovychok.ua - PHPShop. Всі права захищені © 2004-2021.