Магазин
  • 067 424 32 36
  • 063 459 37 44
  • 050 833 43 83
  • 032 242 25 72
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-19

Проаналізувавши пропозиції фотокамер від основних гравців ринку, можна сміливо стверджувати: обрати фотоапарат сьогодні складно не лише фотографу-початківцю, але й професіоналу! Кожен виробник прагне чимось здивувати: оновлюються процесори і матриці, росте якість фотографії та відео, спрощуються режими не лише зйомки, але й обробки інформації, нарощується асортимент об'єктивів.

Наступне важливе питання: вибирати класичний дзеркальний фотоапарат чи все ж звернути увагу на бездзеркальні камери.

На жаль, відповідь кожного разу буде іншою. Все залежить від того, що Ви хочете знімати, в яких умовах та на яких засадах. Підхід індивідуальний для кожного клієнта.

Сьогодні детальніше зупинимось на новій пропозиції від SONY: ALPHA A7R IV. Фотоапарат анонсували ще в першій половині липня, але купити його можна буде не швидше вересня 2019 року.

SONY ALPHA A7R IV

Які ж основні переваги Соні Альфа A7R IV?

В першу чергу, це - нова матриця, яка видає 61 мегапіксель, а з допомогою технології Pixel Shift Multi Shooting, ви отримаєте кадр в 240 мегапікселів. В чому ж принцип Pixel Shift Multi Shooting?

Фотоапарат робить не один знімок, а зразу чотири, послідовно зміщуючи кадр на 1 піксель. Потім інформація склеюється, як результат - майже безшумна, різка картинка з реалістичною кольоропередачею. Деталізація фотографії вразить, навіть заядлого критика. Динамічний діапазон перекриває 15 стоп. На сьогоднішній день, це максимум серед усіх виробників фотоапаратів.

SONY ALPHA A7R IV

Автофокус гібридний: 567 і 425 точок по фазовому та контрастному фокусуванню відповідно. Щоправда, при повному форматі автофокус перекриває лише 74% кадру. Якщо ж увімкнути формат APS-C, охопиться весь кадр, хоч і точок буде лише 325. В камері ефективно працює не лише слідкуючий автофокус, але й фокусування по очах людей та тварин при фото- і відео зйомці. Вражає і світлочутливість матриці, яка варіює від 100 до 32000 ISO. В критичних умовах зйомки фотограф може розраховувати на захищений корпус апарату, 5-ти осьову систему стабілізації, електронний видошукач з роздільною здатністю в 5760000 пікселів та поворотний сенсорний дисплей.

Покращена серійна зйомка. Якщо ви знімаєте спортивні події, чи рухомі обєкти SONY ALPHA A7R IV дає можливість зробити 68 кадрів без зупинки зі швидкістю 10к/с. Вмонтований картрідер на дві картки SD/SDHC/SDXC, порти на microUSB, USB Type-C, microHDMI, виходи на зовнішній мікрофон та гарнітуру. Акцентуємо увагу: через порти microUSB, USB Type-C можна не лише заряджати акумулятор NP-FZ100, але і живити його під час роботи апарату. З обох портів камера підключається до вашого компютера. Якщо ж не зручно користуватися кабелями, використовуйте швидкісний модуль Wi-Fi або Bluetooth. Порівняно з попередньою моделлю, дещо змінився дизайн корпусу: фотоапарат краще лежить в руці і зміщені кнопки фокусування.

SONY ALPHA A7R IV

Для відеооператора важливим є зйомка формату 4К відео з повним кадром та підтримкою HLG, S-Log 2, S-Log 3. Використовуючи кодек XAVC S, досягається швидкість в 100Mb/c.

Проаналізувавши вищесказане, можна стверджувати, що SONY ALPHA A7R IV прекрасний вибір фотоапарату і для фотографа, і для відеооператора.

Створення інтернет-магазину Cyfrovychok.ua - PHPShop. Всі права захищені © 2004-2021.