Магазин
  • 067 424 32 36
  • 063 459 37 44
  • 050 833 43 83
  • 032 242 25 72
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-19
З 19 березня працюємо в режимі видачі інтернет замовлень за попереднім записом по телефону. Також доставляємо зручними службами доставки!

Ринок фототехніки стрімко розвивається. Кожна наступна камера дивує своїми можливостями: росте роздільна здатність не лише фотографій, але й відеозаписів. Наприклад, недавно Panasonic анонсував DC-S1H, який знімає 6K відео. В новинках працюють останні високоефективні процесори, які швидко опрацьовують інформацію і видають високоякісний продукт. Проте є й інша сторона медалі. Часто власники сучасних фотоапаратів зустрічаються з проблемою, коли носій інформації, на який записуються вже опрацьовані дані, просто не встигає за камерою. Як результат, фотоапарат зависає і перестає реагувати на кнопку спуску чи на будь-яку іншу ваші дію. Проходить декілька секунд або хвилин і все стає на свої місця.

В дуже рідких випадках проблема може бути в самій камері, в основному ж питання в карті пам'яті, яку ви поставили в апарат. Часто їй банально не вистачає швидкості, щоб оперативно опрацювати той об'єм даних, який передає на неї камера.

Щоб уникнути таких нюансів, обираючи фотоапарат обов'язково зверніть увагу на швидкість карти пам'яті, яку ви купуєте до нього. Важливими характеристиками для карти пам'яті є швидкість зчитування інформації, швидкість запису даних та об'єм самої картки. Найчастіше клієнти обирають карти Transcend, Kingston, SanDisk.

З кожним днем їхні якісні та кількісні показники покращуються. Зараз ми б хотіли акцентувати вашу увагу на новинці від SanDisk. Це одна з найбільших за ємністю карт - 1TB Extreme Pro UHS-I SDXC. Інформацію вона зчитує зі швидкістю 170 Мб/с, а записує - 90 Мб/с. Сьогодні існують карти памяті і з кращими показниками швидкодії, але вони далеко не можуть похвалитись такою ємністю, а альтернатива по обєму від фірми Lexar слабша: швидкість читання - 95 Мб/с, а запису - 70 Мб/с.

Вартість нової SanDisk 1TB Extreme Pro UHS-I SDXC орієнтовно 13 тисяч гривень.

Створення інтернет-магазину Cyfrovychok.ua - PHPShop. Всі права захищені © 2004-2021.