Магазин
  • 067 424 32 36
  • 063 459 37 44
  • 050 833 43 83
  • 032 260 14 53
Пн-Пт 10-16
Сервіс
  • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-16
Працюємо в черговому режимі з 10 до 16 год. Ціни та наявність можуть бути не актуальними. Відділ ремонту - 0962700253 (цілодобово)
Ми переможемо! Слава Україні!

Одразу після покупки фотоапарата необхідно захистити фільтром передню лінзу об'єктива. Фільтр, в будь-якому випадку вартує набагато дешевше і в разі появи подряпин, попадання пилу, бруду, вологи або відбитків цікавих або неакуратних пальців замінити його, а не лінзу - набагато простіше і дешевше. Дехто із вас задавав питання, як розшифрувати назву на світлофільтрах а бо що означають надписи на світофільтрі.

UV (UV1х, Haze, Protect, N - Normal) - ультрафіолетові, найпростіші захисні фільтри, знижують рівень ультрафіолету.

Sky - ультрафіолетові, послаблює оптичне скло, але з більш (Sky1b) або менше (Sky1a) насиченим рожевим відтінком. Додаткове затінення скла дозволяє не тільки знизити рівень ультрафіолету, але і зменшити вплив темно-фіолетових тонів спектра видимого світла на зображення.

Dynamic - не послаблюють, а обрізають паразитний UV-діапазон взагалі. Таке покриття більш стійке до зовнішніх впливів, а саме скло фільтра - більш тонке, ніж те, що застосовується в стандартних фільтрах.

MC - багатошарове просвітлення (по сім шарів з кожного боку), що перешкоджає відбиттю світлового потоку від поверхні світлофільтру і поліпшує загальне світлопропускання оптичної системи об'єктива. Просвітлення Dynamic дозволяє пропустити близько 99% світла, але при цьому ультрафіолет не проходить зовсім.

WPC (water proof coat) - волого-захисне покриття. Краплі вологи моментально стікають, попутно утворюючи на склі статичний заряд зворотний заряду пилу - і поверхня самоочищається.

DHG (digital high grade) - цифровий високого рівня. Спеціалізоване для цифрової фотоапаратури з дорогою спеціалізованою оптикою, особливо - змінною. Захищаючи об'єктив від ультрафіолету, подряпин, пилу вологи та бруду, DHG фільтри скорочують пропускання інфра-червоного випромінювання, шкідливого для матриці.

PL - поляризаційні фільтри тільки для MF камер (з ручним фокусуванням), з лінійною поляризацією.

CPL - поляризаційні фільтри для камер з будь-яким типом фокусування - і MF, і AF, з круговою/циркулярною поляризацією (CPL, MC - CPL, Wide CPL, WaterProof Coat CPL, DHG CPL).

Wide - поляризаційні фільтри зібрані у вузькій оправі, яка не буде заважати ширококутним об'єктивам (рекомендується для фокусних відстаней від 20 до 35 мм малого формату).

Water Proof Coat - крім того, що зібраний у вузькій оправі, оснащений ефективним водо-відштовхуючим покриттям із зовнішнього боку.

ND - нейтрально-сірі. Зменшують ступінь яскравості засвіченої області композиції.

CU - макролінзи.

Planet - планетні фільтри. Використовуються в межах стандартного зумування (35-80mm). Створюють променеву розмитість навколо прозорого центру, що виділяє об'єкт.

Prizm - призматичні ефекти. Розмножують вихідне зображення в 2, 3 або 4 зображень.

Soft - пом'якшувальні. Пом'якшує різкість зображення або розсіює світло.

Cross - променеві світлофільтри. Завдяки перехресним лініям на скляній поверхні, створюють пертин променів від джерела світла.

DR - дифракційна веселка. Утворюють яскраві райдужні кільця або промені.

IR - інфрачервоні фільтри. Технічні фільтри, пропускають хвилі теплового діапазону, довше 600nm.

B/W - світлофільтри для ч/б фотографії. За відсутності кольору, чорно-біла фотографія відображає предмети в відтінках чорно-білих тонів. Зображення сильно залежать від контрасту світла і тіні.

Sepia - сепія. Світлофільтр імітує ефект сепії - надає всьому кадру світло коричневий відтінок.

GC - градієнтні напівфільтри. Градієнтно освітлюють від одного краю до іншого. Зазвичай використовують колір, подібний до кольору об'єкта зйомки.

QM - спеціальне шарове кріплення. Фільтр може встановлюватися і зніматися в один дотик на об'єктив будь-яких компактних фотоапаратів і відеокамер.

CC - кольоро-корегуючі. Використовується при роботі під флуоресцентними лампами білого світла, виправляє брудно-зелений тон лампи. Підходить для будь-яких ламп денного світла, білих або 3-хвильових.

80А - 85B - кольоро-балансуючі. Піднімають кольорову температура і приводять тональність до природних кольорів.

Spectra, TRI, BI - кольоро-змінюючі.

Сolor Wonder - змінюють колір світла і тіней.

Color Change - замінюють колір світла і тіней.

Hancer - підсилюють колір. Фільтри зберігають стандартну насиченість кольорів, і тільки той, на який налаштований - підсилюють.

Создание интернет-магазина Cyfrovychok.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2023.