Магазин
  • 067 424 32 36
  • 063 459 37 44
  • 050 833 43 83
  • 032 242 25 72
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-19
GoPro HERO5 Black
код товару: 39043
Повідомити

Нова GoPro Hero 5 отримала міцний, захищений від вологи, корпус, який можна занурювати під воду на глибину до 10 метрів без додаткового захисту. Звичайно, для професійного дайвінгу знадобиться бокс, але для більшості користувачів стандартного захисту буде достатньо.


Тут залишився той самий сенсор, що й у попередніх моделей, який дозволяє записувати 4K-відео зі швидкістю 30 fps, Full-HD відео зі швидкістю 120 fps і HD-відео зі швидкістю 240 fps. В режимі зйомки фото GoPro Hero 5 робить чудові 12-мегапіксельні знімки в серійному режимі зі швидкістю 30 кадрів за секунду. Крім того, в новинці з’явилася підтримка формату RAW.


В GoPro Hero 5 обновили процесор зображення, завдяки якому камера отримала нові функціональні можливості. В більшості випадків екшн-камери використовуються в умовах активного руху. Ви або їдете на велосипеді, або ловите хвилю на морі, або спускаєтесь з гірського схилу. Не трясти камерою при цьому просто неможливо! Тому в новій GoPro додали функцію цифрової стабілізації зображення, завдяки якій відео стає плавним і реалістичним, ніби Ви знімаєте на велику професійну камеру.


Керувати GoPro Hero 5 стало ще простіше, залишаючись завжди в центрі уваги, незалежно від того, де закріплена камера. GoPro Hero 5 навчилась розрізняти сім найпоширеніших мов: англійську, французьку, італійську, німецьку, іспанську, китайську і японську. Безпосередньо під час зйомки Ви можете сказати: «GoPro, take a photo», і камера зробить фотографію. Для управління голосом можна використовувати спеціальний браслет з мікрофоном, який Ви вдягаєте на руку, щоб не кричати, якщо камера встановлена далеко від вас.


GoPro Hero 5 тепер записує не лише якісне відео, але й записує чудовий звук. Камера має три вбудованих мікрофони, інформація з яких постійно аналізується і покращується, щоб в результаті Ви отримали чисте звучання з мінімальним рівнем сторонніх шумів.


Інженери зробили все, щоб управління камерою стало максимально зручним. В GoPro Hero 5 за всі операції відповідає лише одна механічна кнопка і 2-дюймовий сенсорний дисплей, а найпопулярніші функції, як вже згадувалось раніше, запускаються голосовими командами.


В GoPro Hero 5 є вбудовані модулі безпровідного зв’язку Wi-Fi і Bluetooth, які дозволяють з’єднатись зі смартфоном чи планшетом для дистанційного управління і передачі даних. Крім того, камера отримала GPS-приймач, щоб Ви мали можливість ставити на фото геомітки.


Зйомний акумулятор ємністю 1220 мАг забезпечує до години запису 4K-відео і до двох годин зйомки в форматі Full-HD. Для підзарядки використовується порт USB Type-C.Немає файлів
Створення інтернет-магазину Cyfrovychok.ua - PHPShop. Всі права захищені © 2004-2020.