Магазин
  • 067 424 32 36
  • 063 459 37 44
  • 050 833 43 83
  • 032 242 25 72
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-19
З 19 березня працюємо в режимі видачі інтернет замовлень за попереднім записом по телефону.
Samsung Galaxy S8 Plus 64GB Midnight Black
код товару: 41491
Повідомити

Телефон Samsung Galaxy S8 Plus є неймовірно стильним, зручним для повсякденнго використання. Якщо Ви ще й досі сумніваєтеся в даній моделі читайте характеристики, дивіться відео та перегляньте на фото. Повірте, після цього всі сумніви розвіються і Ви легко зможете купити Samsung Galaxy S8 в інтернет-магазині Цифровичок.

Samsung Galaxy S8 Plus 64GB Midnight Black має безліч переваг, зокрема, наступні:

Дисплей Infinity має чудовий наскрізний екран, що здатен плавно розливатися з усіх боків телефону, утворюючи абсолютно гладку та безперервну поверхню. Вигляд справді вражає. Екран поступово переходить в алюмінієву оболонку без виступів, гострих кутів й інших незручностей. Як результат, маємо гарно вигнутий та цілком симетричний, дкже незвичайний дизайн.

Безпека перш за все, і в моделі телефону Galaxy S8 Plus вдалося поєднати прекрасне з надійним. За допомогою сканування діафрагми весь вміст інформації буде доступним лише для Вас, і тільки. Також це є зручно, коли потрібно швидко розблокувати екран.

Надійний процесор.

Люди регулярно, щохвилини використовують мобільні пристрої і саме тому Galaxy S8+ керується першим у світі 10 процесором. Він достатньо швидкий да максимально потужний, зі збільшеною ефективністю батареї та можливістю розширення пам'яті в будь-який момент. Самсунг Гелексі S8+ добре захищено від води та накопичення пилу.

«Розумний телефон». Зручність у використанні.

Ви можете використовувати голос, текст чи дотик, аби швидше відшукати потрібне. Він є добре інтегрований, коли щось стає незрозумілим запитайте у свого нового телефона. Він має здатність справлятися зі складними завданнями, що зазвичай виконуєте Ви.

Мало інформації? Цікавить ще більше? Зверніться до менеджера онлайн-магазину цифрової техніки Цифровичок та отримайте вичерпну відповідь.Немає файлів
Створення інтернет-магазину Cyfrovychok.ua - PHPShop. Всі права захищені © 2004-2021.