Магазин
  • 067 424 32 36
  • 063 459 37 44
  • 050 833 43 83
  • 032 260 14 53
Пн-Пт 10-16
Сервіс
  • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-16
Працюємо в черговому режимі з 10 до 16 год. Ціни та наявність можуть бути не актуальними. Відділ ремонту - 0962700253 (цілодобово)
Ми переможемо! Слава Україні!
Стабілізатор DJI Ronin-SC Pro Combo
код товару: 45066
15 020
Повідомити

Легкий та компактний

Ronin-SC був створений відкривати можливості для кінематографістів та творців контенту практично будь-якої спрямованості. Конструкція з магнію та алюмінію, а також високоміцні композитні матеріали забезпечують вага всього у 1,1 кг. Завдяки модульній конструкції швидкого налаштування Ronin-SC може акуратно упаковуватися у невеликій сумці та легко транспортуватися.

Розширена сумісність

Ronin-SC підтримує широкий спектр камер та об'єктивів, відповідаючи суворим стандартам продуктивності. Він був ретельно протестований на вантажопідйомність 2,0 кг, при цьому надаючи плавне кінематографічну якість знімання. Інтуїтивно зрозумілі та зручні елементи керування для затвора та фокусування також доступні для більшості марок камер.

Динамічна стабільність

Навіть в екшн-сценах Ronin-SC дає максимально стабільний знімок. Спортивний режим покращує чутливість кожної осі, зберігаючи при цьому стабілізацію, роблячи Ronin-SC більш ефективним при активному знвманні, раптових рухах та навіть повну зміну напрямку.

Інновації та зручність

Інноваційна структура піднімає корисне навантаження камери над віссю крену, зберігаючи вбудований дисплей камери без перешкод. Після того, як DJI представив цю концепцію, вона набула широкого поширення в індустрії компактних карданних підвісів. Кнопки та тригер легко доступні для будь-якого необхідного елемента керування. Розкльошене батарейне руків'я полегшує тривале утримання та запобігає ковзанню.

Автоматизовані функції

Ronin-SC пропонує набір розширених функцій знімання, щоб розширити вашу уяву. Плавне автоматичне керування рухом дозволяє створювати панорами з безпрецедентною якістю та точністю. Плавний рух карданного підвісу додає чарівний елемент уповільнення на відео.

ActiveTrack 3.0

Технологія ActiveTrack вперше з'явилася в серії Ronin. Смартфон, встановлений над камерою, додаток Ronin та Ronin-SC бездоганно працюють разом, забезпечуючи плавний і точний рух карданного підвісу, дозволяючи більше зосередитися на створенні кадру, відповідного вашому зору.

Force Mobile

Ronin-SC представляє Force Mobile, засновану на додатку версію системи керування рухом камери Force Pro. Нахиляючи та повертаючи смартфон, користувачі можуть керувати підвісом з наднизькою затримкою, забезпечуючи плавне, виразне знімання з інстинктивним відчуттям.

Мобільний додаток

Додаток Ronin також було покращено для ще більшої зручності користувачів, що робить Ronin-SC професійним та простим у використанні. Макет був вдосконалений, щоб забезпечити більш швидкий доступ до попередньо встановлених сценаріїв. Розробники також включили керівництво по балансуванню камери разом з навчальними посібниками, які допоможуть користувачам освоїти карданний підвіс. Додаток також зводить до мінімуму апаратне налаштування, дозволяючи кінематографістам вільно знімати чудові кадри.Файли відсутні
Создание интернет-магазина Cyfrovychok.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2023.