Магазин
  • 067 424 32 36
  • 063 459 37 44
  • 050 833 43 83
  • 032 242 25 72
Пн-Пт 10-19
Сервіс
  • 096 270 02 53
Пн-Пт 10-19
Графік роботи магазину 6-7 січня 2021р - вихідні дні. На період локдауну з 8 по 24 січня працюємо в режимі онлайн та здійснюємо адресну доставку.
new
Графічний планшет Wacom One

Серія: One
Роздільна здатність: 2540 lpi
Рівнів чутливості: 4096
Multi-touch: Нема

Всі характеристики

Інструкція

код товару: 45416
14 999
Повідомити

Якщо ви починаєте займатися цифровим творчістю, бажаєте додати новий підхід до свого образного мислення або підняти рівень цифрової виразності Wacom One забезпечує відмінну можливість набратися досвіду. Він постачається з усім необхідним для надання різноманітності цифровій творчості. Це й природне відчуття роботи пером по екрану з діагоналлю 13,3, і додається ПЗ для вирішення творчих завдань і навіть можливість підключення до деяких Android-пристроїв. Він також сумісний з перами інших провідних брендів.

Робіть начерки, малюйте, фарбуйте прямо на екрані і насолоджуйтеся створюваним поверхнею природним тертям і мінімальним ефектом відбиття. Уявіть собі перо, яке здатне за допомогою програмного забезпечення перетворитися в той інструмент, який вам потрібен прямо зараз: у пензель, перо, маркер, олівець, крейду або ластик. Єдине обмеження для нього ваша уява.

Забезпечуючи звичне відчуття малювання пером по папері, Wacom One дозволяє власнику відбивати свої ідеї, створювати асоціативні карти, малювати діаграми та інше, а потім легко ділитися ними з друзями або колегами.

Справляйте враження на своїх читачів в соцмережах. Особливо точне перо Wacom One Pen і полотно розміром з аркуш A4 дозволяють без проблем налаштовувати зображення або відео, підвищуючи при цьому навички редагування.

Легке, ергономічно сконструйоване перо без батареї дозволяє вносити правки, підписувати документи та створювати нотатки точно так же, як пером на папері.

З Wacom One ви отримуєте щось більше, ніж просто інтерактивний перовий дисплей для творчості. У вашому розпорядженні все, що потрібно, аби відразу приступити до творчості. Наш комплектний бонусний пакет готовий до роботи і чекає на вас. І ще одна корисна властивість: Wacom One сумісний з комп'ютерами, а також з деякими планшетами та телефонами на базі ОС Android.

Коли Wacom One використовується з PC або Mac, він підсилює відчуття природності, інтуїтивності в роботі з пером. На відміну від миші або трекпада, таке перо дозволяє виконувати високоточну роботу незалежно від поставленого завдання. Чи то анотування документів, чи редагування зображень і відео, чи проходження ігор: ергономічно збалансоване перо без батареї зручно лежить в руці і не дає власникові втомитися, якщо доводиться користуватися ним тривалий час.

Світ Wacom це інструмент для творчих і цікавих натур. Кінематографісти, аніматори, художники зі спецефектів і дизайнери по всьому світу продовжують віддавати перевагу Wacom як свого улюбленого бренду в сфері творчості.

Створенню Wacom One передувало більше 35 років накопичення досвіду та інновацій, спрямованих на створення концепції реалізації цифрової творчості. І ось він перед нами, доступний кожному. Увімкніть же його.

Серія: One
Роздільна здатність: 2540 lpi
Рівнів чутливості: 4096
Multi-touch: Нема
Робоча поверхня, мм: 294x165
Роз'єми, комунікації: USB, HDMI
Розмір екрану: 13.3”
Контрастність: 1000:1
Розміри, мм: 225 x 357 x 14.6
Вага, г: 1000
Гарантія, міс: 24, від виробника


Немає файлів
Створення інтернет-магазину Cyfrovychok.ua - PHPShop. Всі права захищені © 2004-2021.